Yükleniyor...

Mart Sonu Bitcoin (BTC) Fiyat Hedefini Açıklayan Analist, Patlama Yapacağını Düşündüğü 3 Altcoin Sıralıyor

Sektörde Smart Contracter olarak bilinen ve yakından takip edilen bir analist, üç merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığının patlama yapmaya hazırlandığını söylüyor. Kripto para analisti, yeni bir tweet’te Bitcoin (BTC) ve USD paritelerinde güçlü bir hareketin eşiğinde olduğuna...

mart sonu bitcoin btc fiyat hedefini aciklayan analist patlama yapacagini dusundugu 3 altcoin siraliyor

Sektörde Smart Contracter olarak bilinen ve yakından takip edilen bir analist, üç merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığının patlama yapmaya hazırlandığını söylüyor. Kripto para analisti, yeni bir tweet’te Bitcoin (BTC) ve USD paritelerinde güçlü bir hareketin eşiğinde olduğuna inandığı borç verme ve borç alma platformu Aave’yi (AAVE) yakından izlediğini söylüyor:

“Aave, hem USD hem de BTC paritesinde kırılma konusunda sıkıntı yaşıyor. Güzel yükselen üçgen formasyonu.”

mart sonu bitcoin btc fiyat hedefini aciklayan analist patlama yapacagini dusundugu 3 altcoin siraliyor 1
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Smart Contracter’ın radarındaki bir diğer altcoin, geliştiricilerin gerçek dünyadaki varlıkları dijitalleştirmesine olanak tanıyan akıllı sözleşme platformu: Avalanche (AVAX). Kripto para analistine göre, AVAX şu anki 29 dolarlık fiyatının yaklaşık %50 oranında üzerine çıkmaya hazırlanıyor. 

mart sonu bitcoin btc fiyat hedefini aciklayan analist patlama yapacagini dusundugu 3 altcoin siraliyor 2

Smart Contracter’ın listesindeki üçüncü altcoin, haftalarca konsolidasyondan sonra patlamaya hazır olduğunu söylediği merkeziyetsiz borsa SushiSwap (SUSHI).

“İstediğinizi düşünün ancak SushiSwap 1 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahip olan çok az seçkin DeFi altcoin’inden biridir. USD paritesi, tüm zamanların en yüksek seviyesinden hemen önce, 5 haftadır birikim yapıyor. Sanırım yakında patlayacak.”

mart sonu bitcoin btc fiyat hedefini aciklayan analist patlama yapacagini dusundugu 3 altcoin siraliyor 3

Smart Contracter’ın grafiğine göre Sushi, mevcut 20 dolarlık fiyatından %40 artışla 28 doların üzerinde bir yükseliş için hazırlanıyor. Son ayağın ardından, trader Sushi’nin büyük bir düzeltmeye başlayacağını tahmin ediyor. 

Bitcoin’e (BTC) gelince, kripto para analisti, önde gelen kripto para biriminin Mart bitmeden önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olacak 73.000 dolara doğru yolda olduğuna inanıyor.

1.9 trilyon dolarlık basım. Bunun bu kadar kolay olacağını düşünmek mantıksız ancak bu ortamda para arzı artarken, BTC de yükseliyor.”

mart sonu bitcoin btc fiyat hedefini aciklayan analist patlama yapacagini dusundugu 3 altcoin siraliyor 4

Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x