Yükleniyor...

Mask Network, Güçlü Yükselişini Sürdürüyor!

Son bir haftada yüzde 76 oranında artış gösteren Mask Network (MASK), yükseliş trendine devam ediyor.

mask coin

Son bir haftada yüzde 76 oranında artış gösteren Mask Network (MASK), yükseliş trendine devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in (BTC) son günlerdeki artışıyla, altcoin’ler için büyük yükselişler başladı. Bu yükselişlere eşlik eden MASK, önündeki dirençleri tek tek aşmaya devam ediyor. Ayrıca, Twitter’ın kripto paralara olan yakınlaşması, sosyal medya ve Web3 odaklı Mask Network tarafına da uygun bir ortam yaratıyor.

Mask Network Yükselişi, Neden Yükseliyor?

Mask Network platformunun yerel kripto parası olan MASK, Twitter ve Facebook kullanıcıları için Web3 nitelikleri sunar. Piyasaya sunulmasının amacı “merkeziyetsiz depolama alanlarını veya NFT’leri satın almak” şeklinde açıklanmıştır. Ayrıca MASK’ın hedeflerinden biri Web 2 ile Web 3 arasında köprü olarak çalışan bir kripto para ortaya koymaktır.

Kripto piyasasının vazgeçilmezi olan trend döngülerinde, son zamanlarda Web3 öne çıkıyor. Web3 odaklı kripto para birimleri, son haftalarda öne çıkarak fiyatlamasını sürdürüyor. Web3 tarafında trend döngüsü devam ettiği sürece, MASK’ın fiyatlamaya devam edebileceği öngörülüyor.

MASK Grafik Analizi, Neler Olabilir?

MASK, güncel yükseliş trendini koruyabildiği sürece ilk hedefi olan 5,20 dolar seviyesine kadar yükseliş gösterebilir. Bu seviyenin aşıldığı takdirde sırasıyla 6,40 ve 7,50 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşayabilir. Yükseliş trendini koruyamadığı ve olası BTC’nin düşüş senaryosunda ise, sırasıyla 4,44 dolar, 3,80 dolar ve 2,02 dolar seviyelerine kadar geri çekilmeler yaşanabilir.

Fotoram.io 2 1

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x