Yükleniyor...

Mastercard, Blockchain Australia İle İş Birliğine Gidiyor

Kripto ekosistemleri büyürken, geleneksel şirketler de teknolojik yeniliklerden uzak kalmıyor.

Mastercard Blokchain Australia Ile Is Birligine Gidiyor

Kripto ekosistemleri büyürken, geleneksel şirketler de teknolojik yeniliklerden uzak kalmıyor. Merkeziyetsizliğin getirdiği yenilikçi yaklaşıma sıcak bakan şirketlerden birisi de Mastercard. Daha önce kripto şirketleriyle bir araya gelen Mastercard bu kez Blockchain Australia ile ortak oluyor.

Mastercard, Blockchain Australia ile Anlaştı

Blockchain teknolojisi ile dijital ekonomiye katılan Avustralyalı işletmeleri ve iş profesyonellerini temsil eden Blockchain Australia, birçok kripto şirketiyle ortaklığı bulunan ABD’li Mastercard’la anlaşma yaptı.

İş birliği anlaşması, Mastercard’ın Blockchain Australia’yla yerel dijital finans alanındaki erişimini daha da genişletmek için birlikte çalışmasını içeriyor.

Blockchain Australia tarafında ise Avustralya’nın Blockchain ekosistemini ölçeklendirmek, güvence altına almak, uzmanlar ve diğer işletmeleri savunmak, eğitmek, yükseltmek ve onlarla bağlantı kurmak için Mastercard ile iş birliği yapılacak.

Blockchain Australia konuyla ilgili açıklamasında şunlara yer verdi:

“Mastercard ve Blockchain Australia’nın misyonu, işlemleri güvenli, basit, akıllı ve erişilebilir hale getirerek herkese her yerde fayda sağlayan kapsayıcı, dijital bir ekonomiyi birbirine bağlamak ve güçlendirmektir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner