Yükleniyor...

Mastercard, Kripto Kart Bağlantılarını Genişletiyor

Mastercard'ın kripto ve blockchain başkanı Raj Dhamodharan, perşembe günü yaptığı bir konuşmada kripto kart programlarına değindi.

mastercard kripto para

Mastercard’ın kripto ve blockchain başkanı Raj Dhamodharan, perşembe günü yaptığı bir konuşmada kripto kart programlarına değindi.

Bazı ülkelerde kripto bağlantılı ödeme kartları sunmak için Binance, Nexo ve Gemini dahil olmak üzere kripto borsalarıyla ortaklık kuran Mastercard, bu yöndeki hamlelerini devam ettiriyor. Mastercard’ın kripto ve blockchain endüstrisindeki yetkili ismi olan Raj Dhamodharan, şirketin gelecek yıllardaki planlarına değinerek “Dünya çapında kripto kart programları sunan birçok ortağımız var. Bu ortaklıklar gelişimini sürdürüyor. Kripto ve blockchain alanında çeşitli faaliyetlerimiz devam edecek .” dedi.

Mastercard’ın Kripto Hamleleri Devam Ediyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dhamodharan, kripto dünyasının son zamanlarında parlayan yıldızı Mastercard’ın gelecek planlarına yönelik bilgi verdi. Ayrıca Mastercard, kripto kartlarına yönelik faaliyetlerini daha da sıkılaştıracağını belirtti. Çalkantılı ilerleyen piyasada Mastercard’ın böylesine bir söylemde bulunması, kripto yatırımcılarını birazda olsa rahatlattı.

Küresel olarak kripto kart programlarını el üstünde tutan Mastercard, önümüzdeki hamleleri için yatırımcıları heyecanlandırmış durumda. Piyasanın haberlere entegre şekilde ilerlemesi, Mastercard tarafından gelebilecek haberleri daha da değerli kılıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x