Yükleniyor...

Mastercard’tan Müzik NFT’leri Duyurusu

Mastercard, NFT NYC'de yaptığı açıklamada, Mastercard Music Pass NFT adı verilen bir dijital koleksiyon ürünü çıkardığını açıkladı.

mastercard

Mastercard, NFT NYC’de yaptığı açıklamada, Mastercard Music Pass NFT adı verilen bir dijital koleksiyon ürünü çıkardığını açıkladı.

Matercad‘ın NFT ve Blockchain sektöründeki ürün yelpazesi genişlemeye devam ediyor. Şirket, NFT sektörüne adım atmasının ardından Music Pass NFT adında yeni bir koleksiyonu duyurdu.

Mastercard Yeni NFT Ürününü Duyurdu

Mastercard, NFT.NYC’de yaptığı açıklamada, Mastercard Music Pass NFT adında dijital koleksiyon ürünü çıkardığını açıkladı. Web3 üzerinde müzik yapan sanatçıların kariyerlerinde ilerlemesi yardımcı olacak proje şirket tarafından açıklandı.

mastercard music nft

Mastercard‘ın yeni NFT‘leri, müzisyenlere Mastercard Artist Accelerator programına erişim olanağı sunuyor. Şirketin bu hızlandırıcı programı, sanatçılara AI teknolojisi ve Web3 danışmanları Latashá ve Ledger CXO Ian Rodgers gibi uzmanların tavsiyelerine erişim dahil olmak üzere eğitim setleri içeriyor. Mastercard Music Pass NFT, Polygon ile koordineli olarak geliştirildi.

Mastercard’da Pazarlama ve İletişim Başkanı Raja Rajamannar konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Raja Rajamannar şu ifadeleri kullandı:

“Web3 eğitimi sağlamak bizler için yeni NFT’leri ve hızlandırıcı programı için önemli bir motivasyon kaynağı. Ayrıca Web3’ün insanları birbirine bağlamada ve ortak evrensel tutkular etrafında topluluklar oluşturmada güçlü bir araç olabileceğine inanıyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x