Yükleniyor...

Max Keiser, Bitcoin (BTC) İçin İddialı Tahminini Yineledi

Film yapımcısı, Bitcoin Capital ve Heisenberg Capital'in kurucusu Max Keiser, geçtiğimiz hafta verdiği röportajda Bitcoin (BTC) için iddialı tahminini yineledi.

max kesier bitcoin icin ucuk tahmini yineledi

Film yapımcısı, Bitcoin Capital ve Heisenberg Capital’in kurucusu Max Keiser, geçtiğimiz hafta verdiği röportajda Bitcoin (BTC) için iddialı tahminini yineledi.

Keiser, Bitcoin’in 1 dolar olduğu zamanlardan beri lider kripto varlık ile işlem yapıyor ve tanıtımına destek veriyor. Keiser, Bitcoin’i haksız yere kazanç sağlayan bankalar için savaşmanın en iyi yolu olarak görüyor.

Yaptığı röportajda, Bitcoin’in 400.000 dolara ulaşacağını tekrar eden Keiser, Altın ve gümüş gibi güvenli liman olarak kabul edilen değerleri çok sevdiğini, Bitcoin’in de bunlardan birisi olduğunu belirtti. Bitcoin’in geleceğinin altından parlak olduğuna değinen Keiser, ilerleyen günlerde altında yaşanan 1 dolarlık yükselişe karşılık Bitcoin’de 25-30 dolarlık yükselişler göreceğimizi belirtti.

Ayrıca herhangi bir altcoine yatırım yapmadığını söyleyen Keiser, piyasada yer alan hiçbir coinin gerçeği yansıtmadığını, tek gerçek kripto paranın Bitcoin olduğuna inandığını belirtti. Özellikle Ethereum’u (ETH), Bitcoin Cash’i (BCH) ve Ripple’ı (XRP) bir aldatmacadan ibaret olarak gördüğünü söyleyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Bitcoin (BTC) yazım itibari ile 9.709 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner