Yükleniyor...

Max Keiser: Bitcoin (BTC), Paris Hilton’un Hayatını Kurtardı

Ünlü Bitcoin (BTC) savunucularından Max Kaiser, Satoshi Nakamoto ve Bitcoin’in Paris Hilton’un hayatını kurtardığını ifade etti

paris hilton

Ünlü Bitcoin (BTC) savunucularından Max Kaiser, Satoshi Nakamoto ve Bitcoin’in Paris Hilton’un hayatını kurtardığını ifade etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Amerikalı iş kadını, model ve oyuncu olan Paris Hilton, geçtiğimiz gün Bitcoin hakkında çok heyecanlı olduğunu ifade etmişti. Max Kaiser de Bitcoin’in Paris Hilton üzerinde oldukça önemli bir etkiye sahip olduğunu düşünüyor.

Paris Hilton “Çok Heyecanlı”

Bitcoin geçtiğimiz bir kaç ay içerisinde ünlü isimlerden büyük destek gördü. Elon Musk, Maisie Williams ve ünlü yatırımcı Paul Tudor Jones, Bitcoin’e destek verenler arasındaydı.

Paris Hilton da bu kervana katılmış gibi görünüyor. Hilton zaten uzun zamandır kripto para sektörü ile iç içeydi. Ünlü iş kadını lider kripto hakkında son derece iyimser:

“Bitcoin için çok heyecanlıyım. Kesinlikle geleceğin kendisi.”

Satoshi’ye Teşekkürler

Keiser Report’un sunucusu Max Kaieser, Stacy Herbert ve Paris Hilton ile 2018 yılında çekildiği bir fotoğrafı paylaştı. Ayrıca Paris Hilton ile kapsamlı bir biçimde Bitcoin hakkında konuştuklarını ifade etti.

“Paris kurtarılan başka bir hayattır. Kötü bir yoldaydı, şimdi ise kurtuldu. Satoshi’ye teşekkürler.”

Keiser, insanları Bitcoin’in değeri ile ilgili ikna etme becerisi nedeniyle, Michael Saylor tarafından “Bitcoin’in baş rahibi” şeklinde anılıyor. Keiser ise yalnızca Satoshi‘nin bir hizmetkarı olduğunu belirtiyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x