Yükleniyor...

Max Keiser Bitcoin Fiyat Tahminini 400 Bin Dolara Çıkardı

Yayıncı Max Keiser, Bitcoin (BTC) fiyatının 400 bin dolara ulaşabileceğini söylüyor.

Max Keizer Bitcoin Fiyat Tahminini 400 Bin Dolara Çıkardı

Yayıncı Max Keiser, Bitcoin (BTC) fiyatının 400 bin dolara ulaşabileceğini söylüyor. Önceki tahminlerinde Bitcoin’in 100 bin dolara ulaşacağını dile getiren Keiser, bu tahminini yeniledi.

Amerikalı yayıncı Max Keiser, Austin’deki InfoWars Genel Merkezini ziyaret ederek Bitcoin (BTC) hakkındaki düşüncelerini yaymaya devam ediyor. Keiser, ünlü komplo teoristi Alex Jones ile son görüşmesi sırasında resmi olarak fiyat hedefini 400 bin dolara çıkardığını dile getirdi. Keiser, şunu söyledi:

“Sekiz yıldır ilk kez 400 bin dolara çıkıyorum. Bu benim yeni resmi hedefim.”

En Eski Bitcoin Destekçilerinden

Keiser, önde gelen kripto para biriminin sadece 1 dolardan işlem görürken 100 bin dolara yükselebileceğini iddia eden en eski BTC destekçilerinden biridir. Keiser, kesin olarak tarih veremese de Bitcoin’in birkaç kat aratacağını ifade ediyor.

Birçoğu, BTC için yatırım yapma konusunda artık çok geç olduğunu düşünürken, Keiser, bu şüphelerin yanlış olduğunu söylüyor. Keiser bu konuda da şu ifadeleri kullandı:

“İyi haber şu ki 100 dolarken de yatırım yapmak doğru, 10 bin dolarken de.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner