Yükleniyor...

Max Keiser: Dar Gelirli İnsanlar Dahil Herkes Bitcoin Almalı!

Her dört yılda bir gerçekleşen ve Bitcoin'in (BTC) enflasyona karşı korunmasını amaçlayan yarılanma etkinliği Pazartesi günü gerçekleşti ve kripto topluluğunda yer alan birçok üst düzey figür BTC satın almanın oldukça önemli olduğuna dair açıklamalar yaptı.

max keiser dar gelirli insanlar dahil herkes bitcoin almali

Her dört yılda bir gerçekleşen ve Bitcoin’in (BTC) enflasyona karşı korunmasını amaçlayan yarılanma etkinliği Pazartesi günü gerçekleşti ve kripto topluluğunda yer alan birçok üst düzey figür BTC satın almanın oldukça önemli olduğuna dair açıklamalar yaptı.

Yarılanma etkinliği ile birlikte, piyasadaki mevcut kripto kullanıcıları aynı kalırken, madenciler tarafından çıkarılan BTC miktarı %50 azaldı ve bu sebepten dolayı Tim Draper gibi kripto piyasasının büyük oyuncuları, lider kripto varlığın iki üç yıl içinde fiyatının artacağını ve bu zamanların bir alım fırsatı olduğunu vurguluyor.

Amerikalı yayıncı ve film yapımcısı Max Keizer’de bu görüşlere katılarak, Bitcoin’in uzun vadede 400.000 dolar olacağını düşünüyor. Keizer yaptığı son açıklamada, hem ABD’de hem de diğer ülkelerde geçim sıkıntısı ile yaşayan ve hükümetlerden mali yardım alan insanların dahil Bitcoin satın alması gerektiğini söyledi.

Keizer, insanların günde 1 dolar değerinde Bitcoin satın alarak bile geleceklerine dönük önemli bir adım atabileceklerini ve 2011 yılından beri verdiği bu tavsiyeye uyanların şimdi milyoner olduklarını belirtiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner