Yükleniyor...

Max Keiser’dan Ray Dalio’ya: “Bitcoin Almayacak Kadar Aptal Olduğunu Sanmıyorum”

Ünlü Bitcoin savunucusu Max Keiser, Ray Dalio’nun iş yapmaya devam etmek istiyorsa Bitcoin satın alması gerektiğini söyledi.  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz

bitcoin almayacak kadar aptal oldugunu sanmiyorum

Ünlü Bitcoin savunucusu Max Keiser, Ray Dalio’nun iş yapmaya devam etmek istiyorsa Bitcoin satın alması gerektiğini söyledi. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler finansal haber ve analiz programı Keiser Report’ın yeni bölümünde, Bitcoin hakkında olumlu düşüncelere sahip olan Paul Tudor Jones, Stanley Druckenmiller ve Bill Miller gibi büyük yatırımcılar konu edildi.

Keiser, parayı yönetenlerin Bitcoin’in yılın, son beş yılın hatta son on yılın en iyi performans gösteren varlığı olduğunu bildiklerini ve böylesine üstün bir varlığa sahip olma sorumluluklarının farkında olduklarına dikkat çekti:

“Bunlar savaş gemileri. Bunlar tankerler. Bunlar büyük silahlar. Şimdi Bitcoin’e geçiyorlar ve [Nouriel] Roubini, Peter Schiff veya Ray Dalio gibi Bitcoin düşmanları olan isimler oyunu kaybetmiş gibi görünüyorlar…”

“Performansı Düştü”

Keiser, konuşmalarının devamında Dalio’ya seslenerek, yakın zamanda işsiz kalacağını söyledi. Keiser, şu ifadeleri kullandı:

“Ray Dalio, Principles (İlkeler) adlı bir kitap yazdı. Herkes onu sevdi, şimdiye kadarki en harika kitap olduğunu söylediler. Peki, bu yılki performansı nasıl? %18 düştü. Kesinlikle korkunç. Tam bir kabus. Herkes için tonlarca para kaybetti. Bitcoin sahibi değil. Ve yakında Bitcoin satın almazsa… Ray, 24 ay içinde işsiz kalacaksın. Bundan neredeyse %100 eminim. Ama Bitcoin almayacak kadar aptal olduğunu sanmıyorum.”

Dalio geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in uygulanabilir bir yatırım olmadığı konusundaki inancını yeniden gündeme getirmişti. Bridgewater Associates’in kurucusu, eş başkanı ve eş başkan yardımcısı olan Dalio, belirli bir başarı düzeyine ulaşırsa hükümetlerin BTC’yi yasaklayacağına inandığını söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x