Yükleniyor...

John McAfee: Bitcoin Kripto Paraların Geleceği Değil

Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden John McAfee, Bitcoin ile ilgili bir iddiada bulunmuş eğer Bitcoin 2020’de 500 bin dolar olmazsa canlı yayında kendi cinsel organını yiyeceğini dile getirmişti.

john mcafee bitcoin

Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden John McAfee, Bitcoin ile ilgili bir iddiada bulunmuş eğer Bitcoin 2020’de 500 bin dolar olmazsa canlı yayında kendi cinsel organını yiyeceğini dile getirmişti. McAfee daha sonra iddiayı kızıştırarak bu rakamı 1 milyon dolara çıkarmıştı. Geçtiğimiz günlede iddiasını geri çeken ünlü isim, dün de Bitcoin’in kripto paraların geleceği olmadığına dair bir açıklama yaptı.

Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan ünlü isim şunları söyledi: “Şimdi Bitcoin’den nefret edip etmediğimi soruyorsunuz. Tabii ki nefret etmiyorum. Ancak Bitcoin kripto paraların geleceği değildir. Hepiniz bunu hep biliyorsunuz. Kripto, hapishanelerimizin kilidini açmanın anahtarıdır. Bu anahtarı kıçınızı kaşımak için kullanıyorsunuz. Artık uyanın!”

McAfee, Gizlilik Paralarını Önemli Buluyor

John McAfee, bu açıklamasına cevap vererek “John, kriptonun geleceğinde ne var, söyler misin” sorusunu soran bir kişiye de şunları söyledi: “Gizlilik paraları, akıllı Blockchain sözleşmeleri ve merkezi olmayan borsalar.”

McAfee’ye göre Bitcoin’den daha gelişmiş kripto para birimleri bulunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Medd
Medd
4 yıl önce

Ben böyle R görmedim hahaha geri vites gibi geri vites

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x