Yükleniyor...

McAfee İçin Bitcoin 2020’de Yüzde 13.800 Değer Kazanmalı

2020’nin ilk gününde Bitcoin (BTC), hakkında tahminler gelmeye devam ediyor.

bitcoin mcafee

2020’nin ilk gününde Bitcoin (BTC), hakkında tahminler gelmeye devam ediyor.  Coin360 ve Cointelegraph piyasalarından elde edilen veriler, Bitcoin’in üçüncü on yılına kararlı bir şekilde sakin bir başlangıç ​​yaptığını gösterdi. Bu yazının hazırlandığı sırada BTC / USD CoinMarketCap verilerine göre 7 bin 198 dolar üzerinden işlem görüyor. BTC bu hafta 7 bin 90 dolar ve 7 bin 495 dolar arasındaki dar bir koridorda gidip geldi.

Bitcoin’de yavaş ama dalgalı koşullar, aralık ayının üçüncü haftasında ani bir çöküş izledi ve bu da paritenin yedi ay içinde en düşük seviyelerine düştüğünü gördü (yaklaşık 6 bin 460 dolar). O zamandan sonra Bitcoin 7 bin 200 dolar seviyesine geri döndü. Analistler, statükonun devam edeceğini, BTC / USD’nin kısa vadeli prognozunun yeni bir eğilim başlatmaya dair çok az işaret gösterdiğini söylüyor.

Bitcoin Aynı Aralıkta Kalacak

Cointelegraph yazarı Michaël van de Poppe’a göre BTC şubat ayında veya biraz sonra bir dönüm noktası yaşayabilir. Poppe, “Bu aralıkta kaldık ve sanırım önümüzdeki ay da burada kalacağız” ifadelerini kullandı. Van de Poppe şöyle devam etti: “Muhtemelen belirleyici hamle gerçekleşmeden önce pazarı tuzağa düşürmek için böyle bir senaryo görüyoruz.” Bununla birlikte, filbfilb için Bitcoin’in 7 bin 600 dolarlık direnci kırmaması, 6 bin dolarlık aralığa geri dönüşü gösteriyor.

John McAfee Sözünü Tutacak mı?

Bu arada daha canlandırıcı bir istatistik Bitcoin’in önceki kazanımlarına odaklanıyor. 2010’dan 2020’ye kadar geçen on yılda, en büyük kripto para birimi yatırımcılara yüzde 9.000.000 getiri sağladı. Etkileyici istatistik, girişimci John McAfee’nin BTC / USD’nin 2021 yılına kadar 1 milyon dolara ulaşamaması durumunda kendi penisini yeme sözünü yerine getirip getirmeyeceği konusunda yorumcular arasında devam eden bir Twitter tartışması sırasında ortaya çıktı. Referans olarak, mevcut fiyat ile yedi basamaklı hedef arasındaki boşluk nispeten yüzde 13,800. “Dickening” adlı özel bir geri sayım aracı, bu olasılıkları takip ediyor.

bitcoin dickening

Altcoin’lerde Durum Ne?

Bitcoin’e göre, altcoinler yeni yıl başlarken azami yüzde 2 oranında yukarı veya aşağı hareket ederek çok az değişiklik yaşadı. Piyasa değerine göre en büyük altcoin olan Eter (ETH) yüzde 1,5 oranında değer kaybederek 130 dolara döndü. Diğerleri mütevazı kazançlar elde etti XRP yüzde 1.1 ve Bitcoin SV (BSV) yüzde 2.5 değer kazandı.

Toplam kripto para piyasası yazının yazıldığı sırada 191.4 milyar dolardı ve Bitcoin’in buradaki payı yüzde 68.2 idi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner