McDonald's, Ethereum'u Geçti • Coinkolik
Yükleniyor...

McDonald’s, Ethereum’u Geçti

Dünyanın en büyük fast food zincirlerinden olan McDonald's piyasa değeri Ethereum'un bin 500 doların altına düşmesiyle beraber Ethereum'u geride bıraktı.

McDonalds Etherumu Gecti

Dünyanın en büyük fast food zincirlerinden olan McDonald’s piyasa değeri Ethereum‘un bin 500 doların altına düşmesiyle beraber Ethereum’u geride bıraktı.

Dünyanın en büyük fast food firmalarından olan McDonald’s’ın piyasa değerinin Ethereum’u geride bırakmasının ardından kripto topluluğu bu olayı şaka yollu ele almaya başladı. En çarpcılarından biri ise Binance’in CEO’su Changpeng Zhao’dan (CZ) geldi.

Ethereum’un Fiyat Düşüşü McDonald’s’ın Önünü Açtı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FTX borsası tarafında yaşanan varlık krizi kripto para piyasasını derinden etkiledi. Bugün neredeyse tüm kripto paralarda düşüş yaşandı. Ethereum da düşüşün ardınan bin 500 dolar seviyesine gerilerken piyasa değeri 197 milyon dolara düştü. 200 milyon dolar piyasa değerine sahip McDonald’s ise Ethereum’u geride bıraktı. Bu konuda en dikkat çeken paylaşım ise Binance CEO’su CZ’den geldii. CZ, durumu bir Tweet atarak tiye aldı.

Popüler fast food zincirinin Ethereum’u geçmesinin bu denli tepki bulması aslında en başında bir şakaya dayanıyor. Kripto para topluluğu piyasanın düşüş dönemlerinde McDonald’s’ta çalışmaya başlama meme’leri ile gündemi renklendiriyordu. Bu öyle boyutlara geldi ki oldukça bilinen isimlere McDonald’s’ın kendisi de şakaya dahil olarak iş fırsatları sunmaya başlamıştı.

E4e6AhHWYAcmWbg

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x