Yükleniyor...

McLaren Automotive, Yeni Metaverse Projesini Duyurdu

İngiliz lüks otomobil üreticisi McLaren Automotive Geçtiğimiz Mart ayında, bir metaverse platformu olan InfiniteWorld ile ortaklık kurduğunu duyurmuştu.

metaverse otomobil ureticisi

İngiliz lüks otomobil üreticisi McLaren Automotive Geçtiğimiz Mart ayında, bir metaverse platformu olan InfiniteWorld ile ortaklık kurduğunu duyurmuştu. Şirket, lüks arabalarının NFT koleksiyonlarını piyasaya süreceğini açıklamıştı. McLaren, metaverse evreniyle ilgili projelerine bir yenisini daha ekliyor.

McLaren Automotive’den Yeni Metaverse Hamlesi

McLaren Special Operations metaverse

İngiltere merkezli otomobil üreticisi McLaren Automotive, kendi dijital platformlarını oluşturduğunu duyurdu. McLaren, metaverse stratejisinin bir sonraki adımı olarak yeni dijital topluluğu, McLaren Special Operations (MSO) Lab’ı piyasaya sürüyor.

Tasarımcıların ve mühendislerin birlikte çalıştığı bir atölye olan MSO, mühendisler tarafından Web3 dünyasına doğru genişletiliyor.

McLaren’in tasarım ekibi, yakın gelecekte piyasaya sürülmesi planlanan NFT’lerin sınırlı sayıda satışa sunulacağını da bildirdi. McLaren NFT’ler oluşturmak için MSO LAB’ı kullanacağını belirtti.

McLaren Automotive Pazarlama Direktörü Gareth Dunsmore şunları söyledi:

“Web3 evrenindeki müşteriler ve hayranlarla etkileşim kurmanın yeni bir yolunu kurduk. McLaren Special Operations (MSO), McLaren Automotive’in şirket içi bölümüdür, bu nedenle MSO LAB, fiziksel kısıtlamalardan bağımsız olarak olasılık ve tasarımın sınırlarını zorladığımız evimiz olacak.”

McLaren, MSO LAB topluluğuna katılmak isteyenler arasında kendi müşterilerine öncelik vereceğini aktardı. Bu da onlara çok çeşitli hizmetlere ve avantajlara özel erişim sağlayacak. Ayrıca, şirketin tasarım ekibi tarafından oluşturulan daha önce hiç görülmemiş dijital çizimlere erişimleri sağlanacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
1
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x