Yükleniyor...

McLaren, NFT Koleksiyonu İçin Metaverse Platformu InfiniteWorld ile Ortaklık Kurdu

McLaren Automotive, bir metaverse platformu olan InfiniteWorld ile ortaklık kurdu.

mclaren

McLaren Automotive, bir metaverse platformu olan InfiniteWorld ile ortaklık kurdu. Şirket lüks arabalarının NFT koleksiyonlarını piyasaya sürecek.

İngiltere merkezli otomobil üreticisi bugün gerçekleştirdiği açıklamada NFT’lerin satışları için bir pazar yeri kurmayı planladığını ve NFT sahiplerinin de özel deneyimlere erişebilmesinin sağlanacağı ifade edildi.

Şirket, markaların dijital varlıklar oluşturmasına, hayranlarıyla etkileşimi geliştirmesine ve para kazanmasına yardımcı olan bir metaverse platformu InfiniteWorld ile birlikte çalışacak.

InfiniteWorld, Aralık ayında özel amaçlı satın alma şirketi (SPAC) Aries I Acquisition Corp ile 700 milyon dolarlık bir birleşme yoluyla halka açılma planlarını duyurdu. Yeni kurulan şirket, “JPG” kodu altında Nasdaq’ta işlem görecek.

McLaren Automotive, dijital varlık endüstrisinde boy gösteren Formula 1 tarış takımı McLaren Racing ile aynı markanın bir parçası. Ekip, Haziran ayında Tezos blockchain’i üzerinde bir NFT platformu kurma planlarını duyurdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner