Yükleniyor...

Mechanism Capital, FTX Varlıklarını Kurtarmaya Çalışıyor

Yatırım varlık yönetim şirketi Mechanism Capital, FTX çöküşünün ardından varlıklarını kurtarmak için yasal yollara başvurdu.

Mechanism Capital FTX Varliklarini Kurtarmaya Calisiyor 1

Yatırım varlık yönetim şirketi Mechanism Capital, FTX çöküşünün ardından varlıklarını kurtarmak için yasal yollara başvurdu.

Kripto para borsası FTX‘in çöküşüyle birlikte, şirketlerin varlıklarını kurtarma ve koruma girişimleri devam ediyor. Yaşanan çöküş olayların ardından, kurumsal şirketler yatırımlarını kurtarmaya çalışıyor. Yatırım varlık yönetim şirketleri, FTX‘e karşı yaptıkları yatırımlardan uzaklaşmaya çalışıyorlar. Günün erken saatlerinde, SoftBank’ın milyonlarca dolar zarar ettiği dedikoduları yayıldı. Son olarak Mechanism Capital, varlıklarını kurtarmak için hukuksal mücadeleye başladı.

Mechanism Capital, Hukuksal Süreci Başlattı

Yüz milyonlarca dolarlık varlığı bulunan güçlü şirket Mechanism Capital, FTX olaylarının ardından hukuksal süreci başlattı.

Nansen, 1inch, Arbitrum gibi güçlü projelere de yatırım yapan şirket, FTX tarafındaki varlıklarını kurtarmaya çalışıyor. Şirket, çöken kripto para borsasında ne kadar varlığını açıklamadı. Ancak yatırım şirketinin kurucusu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Mechanism Capital kurucu ortağı Andrew Kang, varlık miktarının önemsiz olduğunu ve şirketin yasal süreçlere başladığını dile getirdi. Ayrıca Kang, piyasanın geri kalanı gibi darbe aldıklarını ve buna rağmen ticaretlerine devam ettiklerini dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x