Yükleniyor...

Büyük Bitcoin (BTC) Rallisi İçin Üç Büyük Katalizör Belirlendi

Kripto para piyasası Bitcoin’in (BTC) hakimiyet oranında düşüş yaşamasından sonra hareketlendi.

Mega Bitcoin BTC Rallisi İçin 3 Büyük Katalizör Belirledi 2

Kripto para piyasası Bitcoin’in (BTC) hakimiyet oranında düşüş yaşamasından sonra hareketlendi. Birçok altcoin yatırımcılarına güzel karlar bıraktı. Ancak ne kadar hareketlilik olursa olsun kripto para analistleri gözlerini BTC’den alamıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ayrıca, kripto para piyasası son iki aydır durağan ilerlemesinin bir sonucu olarak gerilemeye başladı. Piyasanın duyarlılığını gösteren BTC vadeli işlem piyasalarının fonlama oranı bir kez daha olumsuz seviyeye döndü. Ancak Bitcon’in temellerine bakıldığında birçok kişi ve kurum BTC’nin yükselişe yeni başlayacağını düşünüyor.

Bitcoin’in (BTC) Ralli Aşamasında Olduğunu Gösteren 3 Neden

Büyük araştırma şirketi Weiss Ratings’in kripto para araştırma kolu olan Weiss Crypto Ratings, BTC’nin boğa koşusuna başlayacağını gösteren üç “büyük” işaret olduğunu açıkladı:

“QE Infinity” para politikası:

Bu yılın başlarında, salgının ekonomik etkileriyle mücadele etmek için Federal Reserve son derece kolay para politikaları açıkladı. Yapılan açıklamalarda, merkez bankasının politikalarını tanımlamak için “sınırsız” veya “limitsiz” terimleri kullanıldı. Weiss Crypto Ratings analistleri, Bitcoin’in, ekonomiye fiat para akışından faydalanacağını söyledi.

Kurumsal para Bitcoin ve kripto piyasasına giriyor:

Grayscale’in Bitcoin Trust (GBTC) ürünü son haftalarda güçlü bir yatırım akışı yaşadı. Bazı raporlar, tek bir fona kripto paralardan daha fazla para akışı olduğunu gösteriyor. Ayrıca, vadeli işlemler ve kripto fonları gibi diğer araçlarla, kurumların Bitcoin ve Blockchain yatırımları istediği açıkça anlaşılmaktadır.

Stok akış modeli:

Weiss Crypto Ratings’in hisse senedi akış modeline dayanarak BTC’nin 2021’in ortalarında 70.000 dolara yükseleceğini öngörüyor.