Yükleniyor...

Meksika’da İlk Metaverse Alışveriş Merkezi Açılıyor

Kripto paralara yoğun ilgi gösterilen Meksika'da, ilk metaverse alışveriş merkezi 80 markayla hizmete başlayacak.

Meksikada Ilk Metaverse Alisveris Merkezi Aciliyor

Kripto paralara yoğun ilgi gösterilen Meksika’da, ilk metaverse alışveriş merkezi 80 markayla hizmete başlayacak.

Gelişen ve çoğalan kripto paralar, Kuzey Amerika ülkesi Meksika‘da yoğun ilgi görüyor. Meksikalılar, artan enflasyon ve kazanç imkanları nedeniyle kriptolara yöneliyor. Özellikle sanal dünya ve Web3 alanlarında, Meksikalı yatırımcı sayısında artış yaşanıyor. Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen Metaverse Mexico (Meksika) Bootcamp, insanlar tarafından yoğun ilgi gördü. Bu etkinlikte Meksikalılara sanal gerçeklik teknolojisine yönelik dersler de verildi.

Metaverse Girişimi: Island Shopping Mall

Meksika’nın gelişen kripto ve metaverse benimsenmesine, girişimcilerden yeni bir hamle geldi. Meksikalı bir girişimci, Island Shopping Mall adıyla yeni projesini duyurdu.

Alışveriş merkezi hizmete başladı. Kullanıcılar, AppStore veya Google Play üzerinden mobil uygulamayı indirebilecekler. Bu uygulama ile, diledikleri gibi mağazada deneyim yaşayabilecekler. Bu yeni metaverse mağazasına erişen kullanıcılar, rahatlıkla çevrimiçi alışveriş yapabilecekler. Ayrıca ada genelinde dağıtılan kampanya, hediye ve promosyonlara da ulaşma imkanı bulacaklar.

Alışveriş merkezinin bünyesinde başlangıçta 80 marka yer alıyor. Lansman için onay alanlar arasında, Momiji, Pai Pai ve Victoria’s Secret gibi ünlü markalar yer alıyor. Ayrıca mağazanın girişimcileri, Adidas, Nike, Puma, Bershka, Guess, Apple, Levi gibi markalarla da anlaştığını duyurdu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x