Yükleniyor...

Meme Token’ları Dogecoin (DOGE), Baby Doge (BABYDOGE) ve SafeMoon (SAFEMOON) Korkunç Günler Geçiriyor

Kripto para endüstrisinin tartışmalı meme token'ları iyi günler geçirmiyor.

Kripto para endüstrisinin tartışmalı meme token’ları iyi günler geçirmiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para endüstrisinin en popüler meme token’larından bazıları olan Dogecoin, Baby Doge ve SafeMoon bu hafta satış görüyor.

Elon Musk’ın hayranlığı nedeniyle en ünlü kripto para birimlerinden biri olan Dogecoin (DOGE) korkunç bir ay geçiriyor ve son 30 günde yaklaşık %20 düşüşle 0.25 dolardan 0.19 dolara düştü. Dogecoin’in yaratıcısı Jackson Palmer, kripto para birimlerinin “finansal olarak çaresiz ve saf” olanları avladığını söylüyor:

“Yıllarca çalıştıktan sonra, kripto para biriminin, öncelikle vergiden kaçınma, azaltılmış düzenleyici gözetim ve yapay olarak zorlanan kıtlığın bir kombinasyonu yoluyla yandaşlarının zenginliğini artırmak için inşa edilmiş, doğası gereği sağcı, hiper-kapitalist bir teknoloji olduğuna inanıyorum.”

Bugün Dogecoin, kripto para piyasasının %1.6’sını temsil eden 25 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip bulunuyor.

Baby Dogecoin (BABYDOGE) ise şu anda 0.000000001547 dolarlık fiyatıyla daha da kötüye gidiyor. Gün içinde yaklaşık %9 ve geçen hafta %7’nin üzerinde düşüş yaşayan Baby Dogecoin, geçen ay işlem gördüğü 0.000000005890 dolar seviyesinden %42 düştü. Baby Dogecoin’in piyasa değeri ise henüz doğrulanmadı. 

SafeMoon (SAFEMOON) şu anda 0.0000195 dolar seviyesinden işlem görüyor ve son 24 saat içinde yaklaşık %14, son 7 gün içinde %26 ve geçen ay bulunduğu 0.0000321 seviyesinden yaklaşık %40 oranında düştü.

SafeMoon’un piyasa değeri 1 milyar doların biraz üzerinde ve kripto para birimi, %0.07’lik bir piyasa hakimiyetine sahip bulunuyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x