Yükleniyor...

Memecoin Savaşını Satıcılar Önde Götürüyor

Pepe'nin (PEPE) yarattığı çılgınlık sonrasında atağa kalkan memecoin'lerde satış yönlü işlemler giderek artıyor.

chess

Pepe’nin (PEPE) yarattığı çılgınlık sonrasında atağa kalkan memecoin’lerde satış yönlü işlemler giderek artıyor.

PEPE ile birlikte ciddi fiyatlara ulaşan birçok memecoin’lerde satış hakimiyeti devam ediyor. Binance’ta listelenene kadar devasa hacim yaratıp ciddi değerlere ulaşan PEPE, listelenmeden sonra çöküşe geçti. Son 24 saat içersinde yüzde 18,12 düşen PEPE, günün en çok değer kaybeden coin’i oldu.

Memecoin’lerdeki bu düşüş yalnızca PEPE ile sınırlı değildi. Floki Inu’da (FLOKI) da satıcıların ipleri eline alması, memecoin’lerin tehlikeli sinyallerini çalan bir diğer unsur oldu. Son 24 saat içersinde yüzde 8,28 düşen FLOKI, günün en çok değer kaybeden 4.coin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 05 09 10.20.03

Listenin Üst Sıralarında Popüler Coin’ler Var

Günün en düşük performansını sergileyen PEPE ve FLOKI, diğer memecoin’ler adına da tehlike oluşturmuş halde. Şu an için pek çok kripto borsasında fiyatlarını katlayan memecoin’ler, kazanan yatırımcılardan ziyade kayba uğrayan yatırımcılar dikkat çekti. Sosyal medyada da ön plana çıkan memecoin furyası için fenomenlerden de dikkat uyarıları geliyor.

Özellikle de popüler borsalarında satıcıların ipleri eline aldığı memecoin’ler, verilerdeki ciddi değişiklikler ile yatırımcıların ilgisini topladı. Bir süredir piyasanın başlıca konusu haline gelen memecoin çılgınlığının nereye gideceği hala merak konusu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner