Yükleniyor...

Mercedes F1 Takımı, FTX ile Yola Devam Ediyor

Mercedes F1 ekibi, likidite kriziyle gündeme gelen kripto para borsası FTX'in sponsorluğunu araçlarında taşımaya devam edecek.

Mercedes F1 Takimi FTX ile Yola Devam Ediyor

Mercedes F1 ekibi, likidite kriziyle gündeme gelen kripto para borsası FTX’in sponsorluğunu araçlarında taşımaya devam edecek.

FTX, son yıllardaki başarıları sayesinde birçok üst düzey sponsorluk anlaşması imzaladı. Bunların arasında, Miami Heats ve Major League Baseball’un resmi kripto para birimi markası olması yer alıyor. Formula 1 takımı Mercedes-AMG Petronas da Eylül 2021’de kripto para borsası FTX ile güçlerini birleştirenler arasında.

Mercedes F1 Takımı, FTX Logosu Taşımaya Devam Ediyor

Mercedes Formula 1 ekibi, bu hafta sonu Brezilya’daki Sao Paulo Grand Prix’sinde kripto para borsası FTX sponsorluğuna araçlarında yer vereceklerini açıkladı.

20 Maddede FTX Imparatorlugu Tarihi 1 1

Bu hafta içinde Binance ve FTX borsalarının birbirleri ile verdiği mücadele öne çıktı. Kripto para piyasasındaki en büyük iki borsanın arasındaki tartışmanın mutlak kazananı olmadı. FTX ise likidite krizinde kendine yeni bir yol çizme arayışına girdi. Bu nedenle, FTX’in yatırımcıları, yatırım yaptıkları ve sponsorluklarıyla ilgili birçok konu da merak edilir hale geldi. Konuyla ilgili ilk açıklama yapanlardan biri Mercedes F1 ekibi oldu.

FTX’in yaşadığı krize rağmen Mercedes, FTX logolarının bu hafta sonu Interlagos’taki yarışta araçta ve diğer ilgili varlıklarda yer almaya devam edeceğini duyurdu. Ayrıca takım, işler ilerledikçe borsayı çevreleyen gelişmeleri yakından takip edeceğini bildirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner