Merkle Science CEO'su, Kripto ve ABD Bağlantısını Ele Aldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Merkle Science CEO’su, Kripto ve ABD Bağlantısını Ele Aldı

Blockchain analitik firması Merkle Science'ın CEO'su Mriganka Pattnaik, son zamanlardaki olumsuz söylemleri ele alarak kripto sektörü ve ABD'yi değerlendirdi.

abd turkiye yardim

Blockchain analitik firması Merkle Science’ın CEO’su Mriganka Pattnaik, son zamanlardaki olumsuz söylemleri ele alarak kripto sektörü ve ABD’yi değerlendirdi.

Son aylarda ABD’deki kripto firmalarına yöneltilen birçok düzenleyici eylem, onlarca üst düzey kripto yöneticisinin eğilimini başka alana çevirmesine neden oldu. Buna durumlara rağmen Merkle Science’ın kurucu ortağı ve CEO’su Mriganka Pattnaik, kripto faaliyetinin ülkede en azından orta vadede güçlü duracağına inanıyor.

‘Beş Yıl İçinde Değişim Bekliyorum’

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD ve kripto bağlantısını ele alarak görüşlerini belirten Pattnaik, ilerki süreçlerde ABD’nin etkinliğine değinerek şunları söyledi;

“Benim fikrim burada biraz aykırı, ancak beş yıl sonra faaliyetlerin çoğunluğunun hala Amerika Birleşik Devletleri’nde olacağını düşünüyorum.”

Pattnaik, Hindistan, Çin ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi bölgelerin güçlü tüketici pazarlarına sahip olduğunu belirtirken, “ABD çok daha yüksek bir inovasyon düzeyine ve daha derin bir yetenek havuzuna sahip” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Pattnaik ayrıca, kripto şirketlerinin operasyonlarının büyük bölümünü ABD’de sürdürmeyi seçmesinin temel nedenleri olarak Amerikan ekonomisinin genel pazar dinamiklerinin netliğini işaret etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x