Yükleniyor...

Messari Kurucusu, BTC ve ETH için Sinyal Verdi

Messari kurucusu Ryan Selkis, Fed'in sürekli dolar basacağını ve bu durum karşısında Bitcoin (BTC) ile Ethereum'un (ETH) yükseleceğini aktardı.

ryan selkis kripto

Messari kurucusu Ryan Selkis, Fed‘in sürekli dolar basacağını ve bu durum karşısında Bitcoin (BTC) ile Ethereum’un (ETH) yükseleceğini aktardı.

Küresel ekonomide yer alan çalkantılı süreçlerin ardından gözler kripto tarafına çevrildi. ABD‘deki borç tavanı konusu ve ABD hükümetinin yaklaşımı, kripto sektörüne de yansıdı. Kripto para piyasasındaki gidişat, genel görünümde yükseliş yönlü oldu.

Gündemin yoğunluğunun ortasında Messari kurucusundan da yorum geldi. Selkis, ABD ekonomisinin problemli olduğunu ve Bitcoin ile Ethereum‘un bu durumdan pozitif ayrışacağını aktardı.

Messari Kurucusundan Piyasa Yorumu

Messari kurucusu Ryan Selkis, ABD özelinde gelişen küresel ekonomi ışığında kripto paraların gidişatını değerlendirdi. Selkis‘e göre, ABD para basmaya başlayacak ve bu durum kripto tarafına olumlu yansıyacak.

Kripto girişimcisi ve teknoloji şirketinin kurucusu Selkis, Fed‘in büyük miktarda dolar basacağını iddia etti. Bu durumu gerekçe gösteren Selkis, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için yükseliş sinyali verdi.

Son günlerde ABD‘de borç tavanı konusu gündem haline geldi. Olası durum karşısında ABD hükümetinin yeniden dolar basmaya başlayacağına yönelik görüşlerin sayısında ise artış yaşanıyor. Ayrıca 2024 yılında gerçekleşecek ABD seçimleri öncesinde, kripto yanlısı adayların söylemleri de dikkat çekiyor.

Selkis gibi birçok kripto uzmanı, süreçlerin sektöre olumlu yansıyacağını ve bu nedenle yükseliş senaryolarının gerçekleşebileceğini savunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner