Yükleniyor...
Sponsored

Meta, Facebook ve Instagram Arasında Kripto Entegrasyonu Kurdu

Kripto paralara yoğun ilgi gösteren Meta, platformları Facebook ve Instagram arasında kurduğu köprüyle, kullanıcıların kripto varlıklarını taşımasına olanak sağlayacak.

Meta Facebook ve Instagram Arasinda Kripto Entegrasyonu Kurdu

Kripto paralara yoğun ilgi gösteren Meta, platformları Facebook ve Instagram arasında kurduğu köprüyle, kullanıcıların kripto varlıklarını taşımasına olanak sağlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Meta, popüler iki sosyal platformunu dijital varlıklar konusunda birbirine bağladı. Kullanıcılar artık bu iki platform arasında dijital varlıklarını hareket ettirebilecek. Şuan sadece ABD vatandaşlarının kullanımına sunulan bu yeniliğin, yakında tüm dünyada başlatılması bekleniliyor.

Meta, Kripto Varlıkların İşlevselliğini Artırıyor

Son zamanlarda metaverse çalışmalarıyla gündeme gelen Meta, popüler sosyal medya platformlarında dijital varlıkları kullandırtmak istiyor. Şirket, şimdiye kadar yaptığı bazı çalışmalarda, NFT ve cüzdan adresi kaydetme yeniliklerini getirdi.

Planlanan güncellemeler kapsamında, görsel içerik platformu Instagram için NFT koleksiyonlarını paylaşma sistemini getirmişti. Bu güncelleme üzerinde yoğunlaşan şirket, dijital koleksiyonların Facebook ve Instagram arasında yer değiştirebileceğini aktardı.

Meta Kripto Varliklarin Islevselligini Artiriyor

Şimdilik sadece ABD kullanıcılarını kapsayan gelişmeler, testlerin tamamlanmasının ardından dünya geneline açılmayı amaçlıyor. Güncellemeler sayesinde yenilenecek sosyal medya platformları, daha fazla insana NFT dünyasını tanıtabilecek.

Metaverse alanında yaptığı çalışmalar ile yeni bir boyut kazanan şirket, kripto paraların ve metaverse teknolojisinin peşinden gideceğini duyurmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x