Yükleniyor...

Metacade Bitcoin’deki İyi Haberlerle Öne Çıkar mı? (Sponsorlu)

Yükselişe yönelik Bitcoin haberleri genellikle kripto piyasasında yeşil mumlar üretir ve 2023'ün başlangıcında da durum farklı olmadı.

metacade

Yükselişe yönelik Bitcoin haberleri genellikle kripto piyasasında yeşil mumlar üretir ve 2023’ün başlangıcında da durum farklı olmadı.

Bununla birlikte, “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) platformları ön plana çıkmaya başlıyor ve bu sektör önümüzdeki yıllarda büyük kazançlara ev sahipliği yapabilir.

Şu anda yatırım yapılabilecek en iyi P2E projelerinden birisi Metacade. Kısa süre önce presale etkinliğini başlatan yepyeni bir P2E platformu. Metacade (MCADE) gerçekten de şu anda piyasadaki en iyi P2E projesi olabilir mi

Olumlu Bitcoin Haberleri Sonrası, MCADE gibi P2E’ler Başarıya Hazırlanıyor

2023 olumlu Bitcoin haberleriyle başladı ve BTC fiyatında toplam %30’luk bir yükseliş kaydedildi. BTC, 2021’in başından bu yana tek bir haftada en yüksek yüzde kazancını elde ederek birçok yatırımcının ayı piyasasının dibinin bulunup bulunmadığını sorgulamasına neden oldu.

Kripto skandallarının manşetlerden inmediği zorlu bir 2022 yılının ardından bile, piyasa genel olarak yükselmeye devam ediyor. Birçok büyük (P2E) kripto oyun platformu 2023’ün ilk birkaç haftasında neredeyse %100 yükseldi. Bitcoin fiyatındaki artış, pozitif trendi daha da güçlendirdi. 

Hızla gelişen bir P2E metaverse’i olan Metacade, ilk 4 aşaması çoktan tükenen kripto presale’ında adeta uçuşa geçti. Metacade’in P2E platformu, piyasaya sürülmesinden bu yana sadece ilk 10 haftada 5 milyon dolar yatırım aldı ve bu yatırım devamında $10m ’a kadar çıktı. Bu da yeni P2E öncüsü için ufuktaki yükseliş eğiliminin önemli bir işaretidir.

Bitcoin nedir?

Bitcoin, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisini kullanan ilk dijital para birimidir. Bitcoin blok zinciri, blokları kazmak ve finansal işlemleri doğrulamak için karmaşık bir matematik problemini çözen özel bir donanım içeren bir iş kanıtı (PoW:Proof-of-work) mutabakat mekanizması kullanır.

Bitcoin PoW mutabakat mekanizmasının kilit unsurlarından biri, her bloktan çıkarılan BTC sayısının düzenli aralıklarla yarıya indirildiği 4 yıllık yarılanma döngüsüdür. Tarihsel olarak, her 4 yıllık yarılanma olayından sonra, Bitcoin haberlerinde istikrarlı bir yükseliş görülmüştür. Bu eğilim genellikle Web3’ün tamamı için bir boğa piyasası başlatmıştır.

BTC 2023’te 30.000 dolara ulaşabilir mi?

Bitcoin haberlerine göre, BTC’nin bir sonraki yarılanması 2024 yılının başlarında gerçekleşecek. Uzmanlar, BTC 2024 ve sonrasında yeni yükseliş hareketlerine doğru ilerlerken 2023’te uzun vadeli trendin tersine dönmesinin muhtemel olduğunu öne sürüyor.

BTC’den gelen son yükseliş, bu tersine dönüş eğiliminin başlangıcı olabilir. Ancak BTC, son hareketleri hakkındaki yükselişe yönelik Bitcoin haberlerine rağmen haftalık zaman diliminde temel hareketli ortalamaların çok altında kalmaya devam ediyor. Bitcoin için yapılan fiyat tahminleri, BTC’nin 21.000 doların üzerinde destek bulacağını ve yıl içinde bir noktada 30.000 dolar fiyat seviyesindeki ana direnci hedef alacağını öngörüyor.

Metacade nedir?

Metacade, ilk topluluk odaklı oyun salonu ve blok zincirinde bulunabilecek en büyük “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) oyun koleksiyonudur. Platform, metaverse oyun salonunun ötesine geçerek ve P2E oyunlarıyla ilgili en son bilgileri içeren bir sosyal platform haline gelerek çok çeşitli kazanç fırsatları sunacak.

Kullanıcıların sosyalleşmesi, öğrenmesi, kazanması ve blok zincirinde bulunabilecek en bağımlılık yaratan oyunlardan bazılarını oynayabilmesi için merkezî bir konumda bulunan Metacade, önümüzdeki yıllarda P2E devriminin ilerlemesini sağlayabilecek potansiyele sahiptir.

MCADE nasıl çalışıyor?

Metaverse oyun salonu, topluluğuna geniş bir P2E oyun yelpazesi de dâhil olmak üzere hem sıradan hem de rekabetçi bir oyun deneyimi sunacak. Metacade ayrıca platformda, P2E oyuncularının MCADE tokenlarıyla ödenecek büyük ödülleri kazanmak için karşı karşıya gelebilecekleri ücretli giriş turnuvalarına da ev sahipliği yapacak.

Metacade tamamen topluluk odaklıdır ve proje, platformdaki topluluk katılımını artırmak için yeni bir teşvik yapısını ortaya çıkarmıştır. Create2Earn (Kazanmak İçin Oluştur) özelliğiyle, sosyal merkezdeki içerik oluşturucular oyun incelemeleri yayınladıkları, alfa paylaştıkları ve diğer kullanıcılarla doğrudan etkileşime girdikleri için ödüllendirilecek.

Bunun yanı sıra Metacade, kullanıcılar için kazanç fırsatlarını Metacade platformunun ötesine taşıyan Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) mekaniği aracılığıyla kripto meraklıları için iş imkânları sağlayacak. Kullanıcılar bu sayede part-time işlere başvurabilir, maaşlı işlere girebilir ve 2024’ten itibaren diğer Web3 ve GameFi projelerinde tam zamanlı pozisyonlar bulabilirler.

MCADE fiyatı 2023’te 1 dolara ulaşabilir mi?

MCADE presale’ı şu ana kadar büyük bir başarı elde etti, zira proje açılış turlarının tamamını rekor bir hızla sattı. Diğer faktörlerin yanı sıra Bitcoin haberleri kaynaklı olumlu piyasa duyarlılığı göz önüne alındığında, Metacade presale’dan sonra patlamaya hazır görünüyor ve ilk tahminler MCADE fiyatının 2023’ün sonuna kadar 1 dolara ulaşabileceğini gösteriyor. (presale sonrasında 50 katlık bir artış)

MCADE BTC’deki fiyat hareketlerini geride bırakabilir mi?

Bitcoin’le ilgili son haberler kripto piyasasındaki havayı olumlu yönde etkilemiş olsa da, BTC’nin 2023 ve sonrasında MCADE’den daha iyi performans göstermesi pek olası görünmüyor. BTC’nin önümüzdeki yıllarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması beklenirken, Metacade hala yatırım aşamasının başlarında.

Metacade’in fiyatı, yaklaşan Bitcoin yarılanma olayından sonra patlayabilir ve bu yeni P2E platformunun GameFi sektöründe lider bir isim olması bekleniyor. GameFi sektörünün ne kadar iyi durumda olduğu düşünüldüğünde, fiyat artışları Bitcoin haberlerinden bağımsız bir hale gelebilir. Sonuç olarak, MCADE presale’ı yılın en iyi yatırım fırsatına dönüşebilir, bu nedenle yatırımcılar MCADE’i mümkün olan en iyi fiyattan satın alabilmek için hızlı davranmalı.

Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x