Yükleniyor...

Metacade, En Büyük Çevrimiçi “Kazanmak İçin Oyna” Oyun Salonunu Kuruyor (Sponsorlu)

Metaverse oyun sektörü, oyuncuların konsol ve bilgisayar oyunlarından uzaklaşarak “kazanmak için oyna” (Play-to-earn) oyunlarından pasif gelir elde etmeye başlamasıyla büyümeye devam ediyor.

metacade sponsorlu 4

Metaverse oyun sektörü, oyuncuların konsol ve bilgisayar oyunlarından uzaklaşarak “kazanmak için oyna” (Play-to-earn) oyunlarından pasif gelir elde etmeye başlamasıyla büyümeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Uzmanların, GameFi alanında günümüz ile 2027 arasında yıllık yüzde 70’e varan bir büyüme öngörmesi ve sektör büyüklüğünün neredeyse 70 milyar dolara ulaşmasıyla birlikte, yeni metaverse projeleri desteklenecek en popüler yatırım fırsatı haline gelmeye devam ediyor.

İşte tam da bunu yapmaya hazır görünen bir GameFi projesi, en kapsamlı çevrimiçi oyun salonunu kurmayı amaçlayan yeni bir platform olan Metacade’dir.

Metacade Nedir?

Metacade, en geniş çevrimiçi oyun yelpazesinin yanı sıra oyun meraklılarından oluşan özel bir topluluk oluşturan yepyeni bir metaverse oyun projesidir. Platform, en iyi güncel P2E oyunlarının yanı sıra geçmişten gelen muhteşem bir dizi klasik oyunla geçmişi, bugünü ve geleceği tek bir noktada bir araya getirecek. Platform daha da ileri giderek, yeni nesil çevrimiçi oyunları desteklemek için Metagrantlar ve iş ilanları gibi araçlar da sunmayı amaçlıyor.

Projenin whitepaper‘ında sunulan heyecan verici ve yenilikçi yol haritası, önümüzdeki yıllarda tüm sektörün takip edeceği bir plan oluşturarak, metaverse oyun sektöründe bir dönüm noktası, bir devrim ve yeni bir pazar lideri yaratacak gibi görünüyor.

Örneğin, kapsamlı P2E mekanizmasının yanı sıra, topluluk kullanıcılarının para kazanması ve bu yatırım fırsatından yararlanması için birkaç başka yol daha var. Oyuncular, Metacade’in merkezde yayınlanan her sosyal içeriği ödüllendiren Create2Earn (Kazanmak İçin Oluştur) programı aracılığıyla diğer oyuncularla sosyal etkileşime girmeye teşvik ediliyor. Bu, oyun incelemelerinden alfa paylaşımına, diğer oyuncuların oyunlarda karşılaştıkları zorluklara karşı trikler vermeye ve canlı sohbetlere katkıda bulunmak gibi çeşitli pratik şeylere uzanıyor.

Metacade tarafından sağlanan yatırım fırsatındaki diğer programlar arasında, kullanıcıların çevrimiçi turnuvalara ve ödül çekilişlerine katılmak için yerel MCADE jetonlarını yatırdıkları Compete2Earn (Kazanmak İçin Yarış) ve topluluk üyelerinin iş, beta test fırsatları bulabileceği ve 2024’ten itibaren Web3 endüstrisindeki en heyecan verici tam zamanlı fırsatlara başvurabileceği Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) yer alıyor.

Metacade nasıl çalışıyor?

Metacade platformunun arkasındaki güç, platform üzerindeki tüm işlemler için kullanılan ve projenin gelişimi için teşvik sağlayan MCADE tokenıdır. Finansman, Metacade’i daha sağlam bir yatırım fırsatı haline getiren hem iç hem de dış çeşitli kaynaklar aracılığıyla sağlanmaktadır. Topluluk üyeleri, Compete2Earn şemasının bir parçası olarak tokenları stake ederek veya geniş yelpazedeki ücretli oyunları deneyimlemek için ödeme yaparak katkıda bulunabilirler.

Dış finansman, merkezdeki reklâm alanının satışı yoluyla Metacade’in kendi kendini finanse edebilen ekosistemine akar. Dışarıdan şirketler, oyunlarını çevrimiçi olarak yayınlamak için Metacade’in launchpad aracını kullanabilir ve platform ek olarak Work2Earn programının bir parçası olarak Web3 ve GameFi iş ilânlarını iş panosunda barındırmayı amaçlamaktadır.

Bu finansman, oyunculara içerik yayınladıkça ve oyunlarda ilerledikçe ödüller vermek için gerekli sermayeyi sağlayarak platformun genel GameFi endüstrisinin öncülüğüne doğru devam eden gelişimine öncülük ediyor ve onu daha cazip bir yatırım fırsatı haline getiriyor.

Metacade: Bir GameFi Öncüsü Olma Yolunda

Metacade’in planları arasında tartışmasız en ileri ve heyecan verici özellik, 2023 yılının 3. çeyreğinde başlatılacak olan Metagrants programıdır. Topluluk üyeleri arasında yeniliği teşvik etmeyi ve nihayetinde Metacade’i ve yeteneklerini metaverse oyun devriminin öncüsü haline getirmeyi amaçlayan Metagrants, Metacade’i benzersiz bir GameFi platformu yapan önemli bir unsurdur.

Geliştiriciler, yalnızca Metacade için yeni P2E oyunlarının geliştirilme sürecine yönelik hibe desteği almak üzere başvuruda bulunmaya teşvik ediliyor. Her başvuru bir havuzda toplanarak MCADE token sahiplerinden oluşan topluluğa sunuluyor ve onlar da en beğendikleri fikirlere oy veriyor. En çok oyu alan projeler, 2024 yılının 1. çeyreğinden itibaren sanal oyun salonuna çıkmadan önce geliştirme aşaması boyunca oyuna destek sağlamak için finansmanla ödüllendiriliyor.

Metacade, Metagrants programı sayesinde daha sağlam bir yatırım fırsatı haline gelirken, bundan genel GameFi sektörü de faydalanıyor. Metacade, cazip yeni P2E oyunlarının piyasaya sürülmesi sayesinde topluluğunu büyütürken, en iyi Web3 yetenekleri sektörde çalışarak önemli bir deneyim kazanıyor, iş panosu aracılığıyla bir sonraki fırsatlarını bulmaları için onlara gerekli imkânlar sunuluyor ve gelecek yıllarda Web3 gelişiminin ön saflarında yer almaları sağlanıyor.

MCADE: 10 kat kazanç gerçekçi mi?

Metacade’in presale etkinliği, hedef kitlesi için son derece popüler bir yatırım fırsatı oldu. Platform, piyasaya sürülmesinden bu yana 10 hafta içinde 5 milyon dolar gibi çarpıcı bir yatırım topladı ve ivme artmaya devam ettikçe bu miktar $7m’a kadar çıktı.

MCADE, presale’ın devam eden aşamaları boyunca değerini artırarak nihâi fiyatı olan 0,02 dolara ulaşacak ve bu noktada herkesin kullanımına sunulmak üzere merkezî ve merkezî olmayan borsalarda halka açık bir yatırım fırsatı olarak piyasaya sürülecek. Uzmanlar, MCADE’e olan talebin artacağını ve erken yatırım yapanların büyük kazançlar elde edeceğini öngörmektedir. 2023 yılında bu yatırım fırsatından 10 kat daha fazla getiri elde edilmesi mümkün görünmektedir.

Yatırımınızdan 10 kat kazanç elde edebilmek için MCADE en iyi seçeneğiniz olabilir

MCADE’in mevcut presale fiyatı olan 0,014 dolar seviyesi, bugün düşüşte olan piyasalar göz önüne alındığında bile oldukça düşük görünüyor. Metacade’in metaverse’in herhangi bir yerinde çevrimiçi olarak sunulan geniş kapsamlı oyun yelpazesi ve uzun vadeli GameFi öncüsü olma planları düşünüldüğünde, kazanç potansiyeli önümüzdeki birkaç yıl içinde daha da büyük uzun vadeli kazançlarla gölgede kalabilir.

Bu da MCADE’in presale etkinliğini, yeni sıcak kripto tokenı arayan yatırımcılar için kaçırılmaması gereken bir potansiyelli proje haline getiriyor.

Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x