Yükleniyor...

Metacade ve Bitcoin Fiyat Tahmini: 2023 yılı için Güvenli Yatırımlar (Sponsorlu)

Kripto piyasası, neredeyse tüm köklü projelerin fiyatlarında düşüşler görülen zorlu bir 2022 yılı yaşadı ve Bitcoin de onlardan farklı değildi.

metacade

Kripto piyasası, neredeyse tüm köklü projelerin fiyatlarında düşüşler görülen zorlu bir 2022 yılı yaşadı ve Bitcoin de onlardan farklı değildi. Ancak BTC’nin fiyatı geçtiğimiz yıl boyunca yüzde 60’tan fazla düşmüş olsa da, TSLA gibi bir çok yüksek profilli hisse senedinden daha iyi performans gösterdi.

Bitcoin genellikle riskli bir varlık olarak sınıflandırılıyor, ancak gerçekte son on yılda Bitcoin satın almaktan daha iyi bir yatırım olmadı. Artık ayı piyasası dibe vurmuş olabileceğinden, kripto para piyasalarını yakından tanıyan uzmanlar Bitcoin’i 2023 için en güvenli yatırımlardan biri olarak lanse ediyor. Yine de onları en çok heyecanlandıran şey başka bir proje.

Metacade, oyun dünyasının çehresini sonsuza dek değiştirecek kapsamlı bir plan ortaya koyan erken aşama projesinin presale’ı devam ederken yatırım çevrelerinde fırtınalar estiriyor. 

Piyasadaki en güvenli yatırım Metacade mi?

Bitcoin güvenli bir yatırım olarak görülmektedir ve fiyatının düşmeye devam etmesi pek olası görünmemektedir. Aylardır Bitcoin fiyatı 20 bin dolar civarında seyrediyor, ancak mevcut fiyat aralığında inanılmaz derecede büyük bir destek olduğu açık.

Bununla beraber, en güvenli yatırımlar sağlam temellere ve olumlu bir fiyat görünümüne sahip olanlardır. Bu durum, yatırımcılar için nefes alabilecekleri inanılmaz bir alan ve potansiyel bir güvenli liman sağlar.

Metacade tam da böyle bir proje gibi görünmektedir; presale, lansmanının ilk 7 haftasında 2,7 milyon dolar gibi inanılmaz bir rakam topladı. Bu noktadan sonra proje daha da ilerleyerek $6.3m topladı ve yatırımcıların bu denli düşük fiyatlardan MCADE tokenlarını almaya ne kadar hevesli olduklarını gösterdi.

Bitcoin (BTC) nedir?

Bitcoin, 2009 yılında anonim Satoshi Nakamoto tarafından kurulan dünyanın en ünlü kripto para birimidir. 

Bitcoin zaman içinde büyük bir takipçi kitlesi oluşturdu ve son on yılda akıllara durgunluk veren kazançlar sağladı. Uçtan uca (peer-to-peer) dijital nakit olarak tanımlanan kullanım amacına her geçen gün daha da yaklaşıyor ve bugün gördüğümüz kripto dünyasının geri kalanı için büyük bir itici güç oluşturuyor.

Bitcoin genel fiyat tahmini: BTC hala büyük kazançlar sağlayabilir mi?

Bitcoin kuşkusuz hala harika bir yatırım. Ancak riskli ününe rağmen, Bitcoin satın alma tercihi kripto genelinde en baskın yatırım tercihi olmaya devam ediyor ama Bitcoin’in 100 kat kazandırdığı günler geride kaldı artık.

Bu, BTC fiyatının önümüzdeki yıllarda tekrar yükselmesini bekleyebileceğimiz anlamına gelse de, mantıklı olan hiçbir Bitcoin fiyat tahmininde 1 milyon dolarlık bir BTC görmemiz olası değil.

Bunu göz önünde bulundurarak, 2023’te BTC’nin fiyatı, daha yüksek bir seviyede yeniden bir destek oluşturarak 30 bin dolara kadar yükselebilir. Bunun ötesinde, 2025’te 75 bin dolarlık BTC ile 2021’in en yüksek seviyelerine geri dönüş görmemiz muhtemel ve bu da muhtemelen bir sonraki boğa koşusunun zirvesini işaret ediyor.

Metacade (MCADE) nedir?

Metacade, inanılmaz bir kazanmak için oyna (P2E:Play-to-earn) oyun salonu inşa ederek ve oyuncuların Metacade ekosistemi içinde oynarken gelir elde etmelerine olanak tanıyarak oyunlarda devrim yaratmayı hedefliyor.

Metacade’in sunduğu geniş ödül sistemi, platformun her tür oyuncunun ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyor. İster tek başlarına veya arkadaşlarıyla günlük oyun oynamayı tercih etsinler, ister daha rekabetçi oyunlar oynamak istesinler, Metacade onlara istediklerini veriyor.

Büyük bir oyun topluluğu oluşturmaya odaklanan proje, içerik oluşturma ve topluluk katılımı gibi eylemleri de ödüllendirerek kullanıcı büyümesi için verimli bir döngü yaratıyor.

MCADE nasıl çalışıyor?

MCADE tokenı, Metacade platformunun işleyişi için kritik öneme sahiptir ve turnuva giriş ücretleri veya ürün satın alma gibi ekosistem genelindeki tüm harcamalar için kullanılır. MCADE ile dağıtılan ödüller ve sahiplerine sunulan stake etme seçenekleri sayesinde kullanıcı sayısı arttıkça talep de artacaktır.

Proje ayrıca, her seviyeden oyun geliştiricisinin oyun fikirlerini ve prototiplerini Metacade oyuncu topluluğuna göstermesine olanak tanıyan ve MCADE sahiplerinin periyodik olarak finanse edilmesi gerektiğini düşündükleri projeler için oy kullanabilecekleri Metagrants olarak bilinen yenilikçi bir finansman programına sahiptir. Bu sayede, ilgili bir kullanıcı topluluğu yaratılmakta ve en çok heyecan duydukları hedeflerle platformun geleceğini şekillendirmeleri için onlara tam yetki verilmektedir.

Genel Metacade fiyat tahmini: MCADE 1 doları geçecek mi?

Metacade presale’ine olan yoğun ilgi, yatırımcı topluluğunun MCADE token’ının çok yüksek bir tavan değerine sahip olduğuna inandığını gösteriyor. MCADE’in 2023 yılında kullanıcı sayısı artmaya başladığında, tokena yönelik fayda odaklı talep de artacağından yıl sonuna kadar 1 doların çok üzerine çıkması muhtemeldir.

Proje, devasa küresel oyun pazarının küçük bir parçasını bile güvence altına alabilirse, MCADE’in fiyatı 2025 yılına kadar 5 doları aşarak en iyimser Bitcoin fiyat tahminlerini bile geride bırakabilir.

Metacade vs. Bitcoin: Yatırımcılar hangi projeyi seçmeli?

Bitcoin, kripto standartlarına göre makul kazançlar elde etmek isteyen ihtiyatlı yatırımcılar için iyi bir yatırım olsa da uzmanlar, Metacade presale’inin Bitcoin fiyat tahminlerine kıyasla sunduğu önemli fırsatın farkında.

Akıl almaz getiriler sağlama potansiyeline sahip güvenli yatırımlar arayan yatırımcılar için Metacade mükemmel bir seçimdir.

Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner