Yükleniyor...

Metacade ve Litecoin: Uzun Vadeli Tahminler (Sponsorlu)

2022'de düşüşe geçen kripto piyasalarında yaşanan sıkıntılar 2023'te de devam ederken, yatırımcılar 2023'te ve daha uzun vadede kazanç elde etmek için yatırım yapılabilecek en iyi kripto parayı bulmak amacıyla piyasanın altını üstüne getiriyor.

metacade gorseli

2022’de düşüşe geçen kripto piyasalarında yaşanan sıkıntılar 2023’te de devam ederken, yatırımcılar 2023’te ve daha uzun vadede kazanç elde etmek için yatırım yapılabilecek en iyi kripto parayı bulmak amacıyla piyasanın altını üstüne getiriyor.

Metacade’in yepyeni oyun platformu, presale etkinliği sırasında muazzam bir ivme kazandı ve kendisini en parlak kripto potansiyellerinden biri olarak konumlandırıyor. Bu arada, Litecoin gibi daha köklü coinlere yönelik tahminler, gelecek on yıl için ufukta mütevazı bir büyüme olacağını gösteriyor. İşte iki kripto para biriminin fiyat tahminlerinin karşılaştırması.

Metacade Nedir?

Metacade, gelişen kripto sektöründe öne çıkmak için yarışan GameFi platformları arasında yepyeni bir isim olacak ve sektörün ilerlemesinde öncü bir rol oynayacak gibi görünüyor. Ethereum blok zincirinde barındırılan sanal bir oyun salonunda metaverse’in en geniş “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) oyun yelpazesini oluşturuyor.

Amaç, Metacade’in oyun meraklıları ve kripto hayranları için bilgi paylaşımı ve destekleyici bir GameFi topluluğu oluşturmanın yanı sıra platformun rakipsiz P2E mekaniklerinden yararlanmak için başvurulacak adres haline gelmesidir.

Metacade, gelişen bir topluluk oluşturmak için üyelerine kripto teşvikleri sunarak GameFi alanında bir pazar lideri olma misyonunu üstleniyor. Bir kullanıcı, oyun incelemeleri ve ipuçları paylaşmaktan canlı bir sohbete katılmaya kadar platformda paylaştığı her içerikte, platform ödülleri aracılığıyla pasif gelir elde edebilir.

Bu Create2Earn (Kazanmak İçin Oluştur) stratejisi, Metacade’in kullanıcıları platforma çekmek için tasarladığı çoklu kazanç mekanizmasının sadece bir ayağını oluşturuyor. Bunun yanı sıra, kullanıcıların ödül çekilişlerine ve turnuvalara katılmak için yerel MCADE tokenını yatırdığı Compete2Earn (Kazanmak İçin Yarış) programı ve üyelerine Web3 iş fırsatları sunan Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) programı 2024 yılının ilk çeyreğinde başlatılacak.

Metacade’in vaadi, kendisini P2E oyun alanında bir öncü olarak konumlandırmaya çalıştığı için diğer GameFi oyunlarının erişiminin çok ötesine uzanıyor. Bu yaklaşımın kritik yönlerinden biri, geliştiricilere Web3 oyun geliştirmeyi heyecan verici yeni sulara taşıyan özel yeni başlıklar yaratmaları için fon sağlayan yenilikçi Metagrants programıdır.

En önemlisi, Metacade topluluğuna tüm Metagrant başvurularında tam oy hakkı sunulacak ve bu da onlara hangi oyunların yapılacağı konusunda özerklik sağlayacaktır. Bu sayede, topluluğun süreç boyunca tam katılımını sağlayacak ve oyunculara istedikleri oyunları sunacak.

Platformdaki oyunlar üzerinde bu oylama hakkının sağlanması, Metacade’in 2024 yılının 4. çeyreğinde tam teşekküllü bir DAO’ya geçişinin bir parçasını oluşturmaktadır. Bu tarihten itibaren üyeler, platformun yönetimi ve gelecekteki yönü üzerinde tam oy hakkına sahip olacak.

2023 – 2030 Metacade fiyat tahmini

Uzmanlar, GameFi endüstrisinin önümüzdeki yıllarda muazzam bir ivme kazanacağını, geleneksel oyunlardan 10 kat daha hızlı büyüyeceğini ve 2023 ile 2027 yılları arasında yılda %70 artış kaydedeceğini tahmin ediyor. Metacade’in olağanüstü ve heyecan verici yol haritası, onu bu devrimin öncüsü konumuna getirecek gibi görünüyor ve projedeki yükseliş yatırımcılarına potansiyel olarak büyük ödüller sunuyor.

Metacade’in GameFi sektöründe bir marka haline gelmesi muhtemel. Fiyat tahminleri, MCADE’in 2023’ün sonunda 0,30 dolara ulaşabileceği ve 2027’ye kadar yaklaşık 1,20 dolara çıkabileceği yönündedir. 2030’un sonu için yapılan tahminler, P2E oyunlarının olgunluğa ulaşmasıyla MCADE tokenlerinin her birinin 2,50 dolar değerinde olabileceğini ve muhtemelen şimdi satın alan yatırımcılara önemli miktarda kâr payı getireceğini gösteriyor.

Litecoin nedir?

Litecoin’in hikayesi, orijinal Bitcoin patlamasının potansiyelini gördükten sonra eski bir Google çalışanı olan Charlie Lee tarafından yaratıldığı 2011 yılına dayanıyor. Bitcoin’in orijinal kodlamasını temel alan Litecoin’in proje ekibi, temel kodu günlük olarak daha kullanılabilir hale getirmek için değiştirdi. Sonuç olarak Litecoin, Bitcoin veya Ethereum’dan daha hızlı ve daha ucuz işlemler sundu.

Ayrıca Litecoin’in madenciliği Bitcoin ve Ethereum’dan çok daha ucuzdu. Zamanla, birçok blok zinciri madencisinin favorisi haline gelen ucuz, erişilebilir bir madencilik parası haline geldi. Küçük işletmeler ve şahıslar, işlemlerin hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan uygun fiyatlı, hızlı ve ölçeklenebilir çözümleri sayesinde Litecoin’e akın etti.

2023 – 2030 Litecoin fiyat tahmini

Litecoin’in yerel LTC tokenı, 2022’nin zorlu piyasa koşullarına karşı direnç gösteremedi ve büyük değer kayıpları yaşadı. Bununla birlikte, 2023’ün ilerleyen dönemlerinde görülmesi beklenen piyasa koşullarının hafiflemesiyle birlikte, Litecoin fiyat tahminleri daha iyi zamanların çok yakın olduğunu gösteriyor.

Şu anda 89,68 dolardan işlem gören ve 412,96 dolarlık tüm zamanların en yüksek değerinden (ATH) oldukça düşük olan LTC’nin fiyat tahminleri, 2023 sonunda LTC’nin 123 dolara ve 2025 sonunda 267 dolara ulaşabileceği yönünde. Bunlar bugüne kıyasla mütevazı kazanımları temsil ediyor ancak yine de ATH’sinin oldukça gerisinde.

Bununla birlikte, uzun vadeli tahminler daha umut verici görünüyor. Analistler LTC’nin ATH’sini geçeceğini ve 2030’un sonunda yaklaşık 20 kat artışla 1,815 dolara ulaşacağını tahmin ediyor, ancak yine de MCADE’in sunduğu kazançların oldukça altında.

Metacade is the best crypto to invest in for returns this decade

Metacade kısa süre önce MCADE token presale etkinliğini 0,008 dolardan başlattı ve hızla muazzam bir ivme kazandı. İlk on haftasında 5 milyon dolarlık devasa bir fon toplayan token, hiçbir yavaşlama belirtisi göstermedi. Presale hızlanmaya devam ederken projedeki mevcut finansman 8,3m dolara ulaştı.

Presale sonunda $0,0155 olan mevcut fiyatın nihâi olarak 0,02 dolar seviyesine yükselmesi ve merkezî ve merkezî olmayan borsalarda listelendiğinde MCADE’e olan talebin artması beklendiğinden, 2030’un sonuna kadar olası getirileri en üst düzeye çıkarmak için bugün yatırım yapılacak en iyi kripto paralardan biri gibi görünüyor.

Litecoin’i (LTC) eToro üzerinden buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x