Yükleniyor...

Metacade’in Metagrantları Çevrimiçi Oyunlarda Öne Çıkıyor (Sponsorlu)

Metacade gibi yepyeni projelerin GameFi sektörünü ileriye taşımasıyla, blok zinciri oyunlarının bugün dünyanın en hızlı büyüyen inovasyonlarından biri olması hiç de şaşırtıcı değil.

metacade 2

Metacade gibi yepyeni projelerin GameFi sektörünü ileriye taşımasıyla, blok zinciri oyunlarının bugün dünyanın en hızlı büyüyen inovasyonlarından biri olması hiç de şaşırtıcı değil. Axie Infinity ve The Sandbox gibi projelerin 2020 ve 2021 yılları arasında 200 kattan fazla büyümesinin ardından, birçok yatırımcı sektörü bir sonraki seviyeye taşımak için Metacade gibi projelere sıcak bakıyor.

Metacade‘in, kripto presale’ı sırasında ivme kazanmaya başlamasının ardından önümüzdeki yıllarda 350 kat getiri sağlayacağı tahmin ediliyor. Oyun geliştirme çalışmaları son derece umut verici görünen Metacade’in çevrimiçi oyunculara sunacağı her şeyin bir dökümünü burada bulabilirsiniz.

Metacade Potansiyelli bir Fırsat Olabilir

MCADE presale’ının ilk iki turunda tükenmesinin ardından Metacade şimdi uzun vadeli büyük kazançlar için hazırlanıyor. Proje halihâzırda önemli bir takipçi kitlesine sahip ve özellikle blok zincirinde bulunabilecek oyun sayısını artırma potansiyeli nedeniyle Metagrants programına ilişkin yeni oyun geliştirme konusundaki heyecan artıyor.

Metacade, her yeni oyunun oyuncular için entegre finansal ödüllere sahip olduğu çok çeşitli çevrimiçi oyunlara ev sahipliği yapacak. Oyun geliştirmenin kapsamını ve ölçeğini sürekli olarak genişleten GameFi sayesinde Metacade, çevrimiçi “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) oyunlarından oluşan ürün yelpazesiyle inovasyon alanında bir dünya lideri haline gelebilir.

MCADE presale’i token başına sadece 0,008 dolardan başladı. Bu değer presale sonunda 0,02 dolara kadar yükselecek. Presale açılış turlarının hızla tükenmesiyle birlikte, projenin önümüzdeki yıllarda mükemmel getiriler sağlaması bekleniyor. Proje, GameFi’nin bir sonraki 100 kat getiri sağlayan mücevheri olabilir ve Axie Infinity ve The Sandbox gibi sektördeki en büyük isimlere rakip haline gelebilir.

MCADE 2025 yılında 5 dolara ulaşabilir mi?

Metacade en büyük çevrimiçi oyun salonu olmaya hazırlanıyor. Oyun geliştirme çalışmaları 2023 yılında tamamlanacak ve metaverse oyun salonu büyük bir oyuncu topluluğuna kapılarını açacak. Bu noktada, sektördeki büyüme ve Metacade hakkındaki söylentiler göz önüne alındığında, MCADE token’ının 1 dolar seviyesine ulaşması bekleniyor. Bu, presale sonundan itibaren 50 kat fiyat artışı demek.

2023 ve 2025 yılları arasında MCADE’in daha da yükselmesi bekleniyor. Bunun nedeni, Bitcoin’in bir sonraki boğa piyasası öncesinde ivme kazanmasıyla kripto piyasalarının geri kalanının önemli kazançlar görmesinin beklenmesidir. Bu dönemde MCADE’in değerinde patlama yaşanabilir ve 2025 yılına kadar 7 dolar görülebilir. Bu da onu çevrimiçi oyun alanında 100 kat getiri sağlayan bir sonraki yatırım araçlarından biri haline getirebilir.

Metacade Nedir?

Metacade, oyuncular tarafından oyuncular için oluşturulmuş, topluluk odaklı bir GameFi platformudur ve blockchain kullanıcılarına geniş bir “kazanmak için oyna” (P2E) oyun grubu sunmayı amaçlamaktadır. Metaverse oyun salonundaki her oyun P2E mekanikleri içerir ve bu oyun salonu ayrıca kripto ödülleri kazanmak için karşı karşıya gelmek isteyen kullanıcılara rekabetçi oyunlar da sunacaktır.

Metacade’in Metagrants programı, bir sonraki çevrimiçi oyun dalgasını oluştururken oyun geliştiricilerine erken aşama finansman sağlayacak. Metacade, blok zinciri üzerinde geliştirilen yeni oyunları finanse ederek, akımdaki genel inovasyon seviyesini arttıracak ve oyuncuların keyif alabileceği daha fazla sayıda oyunun ortaya çıkmasına yardımcı olacak.

Metaverse oyun salonu, Web3 kullanıcılarının GameFi sektörüyle ilgili en son bilgilere erişebilecekleri hareketli bir sosyal merkeze de ev sahipliği yapacak. Oyun geliştirme sürecinin bu bölümü, kullanıcılar için mevcut olan genel kazanç potansiyeli genişletilecek ve oyunculara çevrimiçi oyunları oynamanın ötesine geçen büyük avantajlar sağlayacaktır.

MCADE Nasıl Çalışıyor?

Metacade’deki oyunlar, çevrimiçi tüm oyunlarda sınırsız seviyelerden oluşur. Oyuncular tek başlarına oynadıkları oyunlarda seviyelere ulaşabilir, zorlukları tamamlayabilir ve becerileri için kripto geliri kazanabilirler. Ya da oyuncular, Compete2Earn (Kazanmak İçin Yarış) özelliği sayesinde büyük ödüller kazanma şansı için MCADE tokenları ile ödenen ücretli giriş turnuvalarına katılabilirler.

Topluluk merkezi, oyuncuları katkıları için ödüllendirecek Create2Earn (Kazanmak İçin Oluştur) özelliğini sunacak. Bu katkılar, oyun incelemelerini, alfa paylaşımını veya topluluğun diğer üyeleriyle etkileşimi içerebilir. İçerik oluşturucular, ekosisteme sağladıkları katkı karşılığında Metacade topluluk merkezinde kazanç elde edebilirler.

Proje ayrıca Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) mekaniği aracılığıyla Web3 kullanıcıları için yeni işler de yaratacak. Bu durum, kripto meraklılarını, 2024’ten itibaren Metacade’in ortak projelerinde tam zamanlı pozisyonlar da dâhil olmak üzere Web3 dünyasındaki ücretli iş fırsatlarına yönlendirecek. Bunun yanı sıra, kullanıcılar yarı zamanlı iş, freelance pozisyonlar ve yeni oyunları resmî olarak piyasaya sürülmeden önce çevrimiçi olarak test etmek gibi özel fırsatlar da elde edebilecekler.

Metacade Oyunun Kurallarını Değiştiriyor

Metacade, çevrimiçi oyun salonlarındaki en geniş oyun yelpazesiyle oyuncular için kazanç potansiyelini bir araya getirerek türünün en büyük GameFi projesi haline gelecek. Oyun geliştirme, blockchain oyuncuları için genel kazanç potansiyelini genişletecek ve topluluk merkezi aracılığıyla pek çok kullanışlı hizmet sunacak.

Metacade, çevrimiçi oyun endüstrisinde bir lider olmaya hazırlanıyor. Proje sadece kapsamlı bir GameFi deneyimi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bir sonraki inovasyon dalgasını finanse ediyor ve topluluğuna tam zamanlı iş fırsatları sağlıyor. Bu süreçte Metacade, blockchain oyun gelişimini ve GameFi endüstrisinin geleceğini desteklemeyi amaçlıyor.

MCADE Satın Almaya Değer mi?

MCADE token presale’ı, yılın en iyi yatırım fırsatlarından biri olabilir. Çok güçlü uzun vadeli potansiyeli ve mevcut düşük fiyatıyla yatırımcılar şimdiden bu fırsata dâhil olmak için harekete geçti.

Metacade şu anda presale’ının 5. aşamasında. Token yalnızca 14 hafta içinde 8,3m dolar topladı. Uzmanlar herhangi bir yatırım portföyü için harika bir seçenek olan bu tokenın fiyatının önümüzdeki yıllarda hızla artacağını öngörüyor. MCADE’in fiyatı her presale turunda yükseleceğinden projeye dâhil olmak için acele etmekte fayda var.

Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x