Yükleniyor...
Sponsored

MetaMask ve NFTBank Ortaklığı

Popüler kripto para cüzdanı MetaMask, NFT portföy takibini kolaylaştırmak için NFTBank ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Metamask ve NFTBank Ortakligi

Popüler kripto para cüzdanı MetaMask, NFT portföy takibini kolaylaştırmak için NFTBank ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Merkeziyetsiz kripto para cüzdanı MetaMask, NFT alanındaki gelişmelerini sürdürüyor. Popüler cüzdan platformu, yeni özelliklerini eklemeye başladı. Küresel çapta milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılan cüzdan, değiştirilemez ürünlerin eksikliklerini çözmeyi amaçlıyor. Bunlardan birisi de NFTBank ile yapılan ortaklık oldu.

NFTBank, MetaMask ile NFT Geliştirmelerinde Bulunacak

NFTBank, MetaMask kullanıcıları tarafından tutulan 5 binden fazla NFT koleksiyonu için fiyat bilgilerini güçlendirecek. Web3 cüzdanı, bu ortaklık ile birlikte sektörde önemli bir ivme kazandı.

NFT ürünlerinin fiyatlandırılması karmaşık yapılarda ortaya çıkıyor. Değiştirilemez ürünlerin, satış işlemleri ve türleri hakkında çok az bir bilki birikimi bulunuyor. NFTBank bu sorunları çözmek amacıyla ortaya çıkmış bir platform olarak öne çıkıyor.

NFTBank, yıllar süren çalışmalarının sonucunda oldukça başarılı bir algoritma elde etti. Bu ürün, NFT’ler için yüzde 90 oranında bir doğrulukla fiyat tahminleri üretebiliyor. İstatiksel bir sistemle çalışan algoritma, taban fiyat, nadirlik ve alış satış dağılımı gibi faktörler üzerinden ilerliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x