Yükleniyor...

Miami ABD’nin En Büyük Bitcoin (BTC) Merkezi Haline Geldi! Çalışanlara Bitcoin ile Ödeme Yapılması Resmileşti

Miami Şehir Komisyonu, Belediye Başkanı Francis Suarez tarafından önerilen ve belediye çalışanlarının Bitcoin (BTC) ile ödeme almasına izin veren bir kararı kabul etti.

Miami Şehir Komisyonu, Belediye Başkanı Francis Suarez tarafından önerilen ve belediye çalışanlarının Bitcoin (BTC) ile ödeme almasına izin veren bir kararı kabul etti. Karar komisyondan başarıyla geçti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Miami çalışanları, maaşlarının bir kısmını ya da maaşlarının tamamını dünyanın en büyük kripto para biriminde alabilecekler. Üstelik Miami sakinleri, Florida’nın en büyük ikinci şehrininde ücret ve vergileri Bitcoin ile ödeme imkanı bulacak.

Suarez video mesajında, Miami’yi “ileriye dönük bir kripto şehri” haline getirdikleri için komisyon üyelerine minnettarlığını dile getirdi.

“Miami’de ileri giden, gelişen bir şehir olmak harika ve komisyondaki meslektaşlarıma bunun olmasına izin verdikleri için teşekkür etmek istiyorum.”

Suarez’in Bitcoin baskısı, büyük teknoloji şirketleri San Francisco’dan kaçarken Miami’yi bir sonraki Silikon Vadisi’ne dönüştürme çabasının bir parçası. Suarez’e göre Miami, gelecekte hazine rezervlerini de Bitcoin’e yatırabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x