Yükleniyor...

Michael Saylor, BTC Planlarından Bahsetti

MicroStrategy’nin kurucusu Michael Saylor, CNBC’ye verdiği röportajda şirketin Bitcoin pozisyonuyla ilgili planlarını paylaştı.

Michael Saylor CBDClerin Basarisiz Olacagina Inaniyor

MicroStrategy’nin kurucusu Michael Saylor, CNBC’ye verdiği röportajda şirketin Bitcoin pozisyonuyla ilgili planlarını paylaştı. 

CNBC’de Morgan Brennan ile yaptığı bir röportajda konuşan Saylor, geçtiğimiz çeyrekte önemli bir büyüme kaydeden yazılım işinin, borçlarını finanse etmek ve daha fazla Bitcoin elde etmek için bir nakit kaynağı olduğunu belirtti. 

Saylor, Bitcoin’i Desteklemeye Devam Ediyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirketin 146.000’den fazla BTC biriminde yaşadığı kayıplar hakkında yorum yapan Saylor, Bitcoin’in popülaritesinden faydalanmanın en önemli yolunun varlığı elde tutmak ve fiyattaki dalgalanmaya katlanmak olduğunu belirtti. 

MicroStrategy kurucusu, Bitcoin’in uzun vadeli bir HODLer’ı olduğunu ve tüm paydaşlarının Bitcoin’e olan bu ilgiyle uyumlu olduğunu da sözlerine ekledi. MicroStrategy bugün, son satın alımının ardından Wall Street’te en yüksek BTC varlığına sahip halka açık en büyük şirket konumunda. Şirket BTC almaya başladığından beri, yalnızca bir kez satış yaptı ve kripto para biriminin geleceğine inandığını yineledi. 

Michael Saylor’a göre, Bitcoin’in küresel çapta benimsenmesi, ülkeler arasında fiat para birimlerine olan küresel güven kaybından kaynaklanıyor. Bununla birlikte Saylor, geleneksel bankacılık ve hisse senetleri gibi diğer rakip varlıkların etrafındaki ilginin de zamanla azaldığına inanıyor. 

Bitcoin’in son zamanlarda hız kazanmasının nedenlerine de değinen Saylor, Bitcoin’in büyümesine yardımcı olan önemli bir tetikleyici olarak enflasyon korkusunu yineledi. Özellikle, Bitcoin’in devalüasyona eğilimli bir nakit türevi olmadığını, bunun yerine kendi dijital kıtlığına sahip olduğunu söyledi. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x