Yükleniyor...

Microsoft’tan Yapay Zeka Çağrısı

Microsoft Başkanı Brad Smith, yapay zeka için risk yönetimi ve düzenlemeye yönelik çağrılarda bulundu.

microsoft web3

Microsoft Başkanı Brad Smith, yapay zeka için risk yönetimi ve düzenlemeye yönelik çağrılarda bulundu.

Big Tech firması Microsoft’un başkanı olan Brad Smith, yapay zeka gelişimi günden güne devam ederken, hükümetleri ve şirketleri daha hızlı hareket etmeye çağırdı. Ayrıca Washington DC’de, 25 Mayısta ABD’li milletvekillerinin önünde konuşma gerçekleştiren Smith, yapay zekanın potansiyel risklerini azaltabilecek düzenlemeler hakkında görüşlerini belirtti. Şirket, diğer şirketlere de yönelik tavsiyelerde bulunarak çağrı yaptı.

yapay zeka uygulamasi ypredict

Yapay Zeka Gündemi Giderek Büyüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirketin yaptığı çağrı, diğer şirketlere yönelik kritik altyapıyı kontrol eden hizmetleri içeriyor. Ayrıca, yapay zeka sistemleri için daha geniş bir yasal düzenleyici geliştirme çağrısında bulundu. Son zamanlarda inanılmaz bir trend yakalayan yapay zeka furyası, böylelikle şirketler arasındaki bağlantıyı da artırıyor.

Microsoft gibi devasa şirketlerinde yapay zeka sektöründe yer edinmesi, diğer şirketlerin bu alana yönelmesine zemin hazırlıyor. Günümüzün en çok tercih edilen teknolojilerinden yapay zeka, onlarca farklı alandan yatırım almaya devam ediyor. Aynı zamanda kripto ekosisteminde gündemde kalmaya devam eden yapay zeka, gelecekteki süreçler için merak uyandırıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x