Yükleniyor...

MicroStrategy, 6455 Adet Bitcoin (BTC) Satın Aldı!

BTC'ye yaptığı yatırımlar ile ön plana çıkan MicroStrategy, SEC'e sunduğu rapor ile yeni BTC alımlarını duyurdu.

micro

BTC’ye yaptığı yatırımlar ile ön plana çıkan MicroStrategy, SEC’e sunduğu rapor ile yeni BTC alımlarını duyurdu.

BTC’ye gösterdikleri ilgiyle ve yatırımları ile tanınan MicroStrategy, yeni yaptığı yatırım ile dikkatleri çekmiş görünüyor. BTC’nin 19.500 dolar seviyelerinden itibaren yükseliş yönlü devam etmesi, birçok şirketi de harekete geçirmiş halde. Özellikle de blockchain teknolojisine yönelik atılan adımlar katlanarak artıyor. 27 Mart tarihi itibariyle MicroStrategy’nin, SEC’e bildirmiş olduğu rapor, gündeme damga vurdu. Toplamda 6455 adet BTC satın alan şirket, bu yöndeki faaliyetlerini sürdürüyor.

BTC Satın Alımına Dair Bilgiler Paylaşıldı

btc
btc

MicroStrategy, yapmış oldukları yeni BTC satın alımına dair bilgileri de paylaştı. Ortalama maliyet 23.238 dolar olarak 150 milyon değerinde 6.455 adet BTC satın alındığı raporlandı. Kripto yatırımlarıyla bilinen dev şirket, piyasanın yükselişi yönünde büyük bir rol sahibi olabilir.

BTC’nin 27.000 doların üzerinde tutunmasıyla birlikte gelebilecek pozitif haberler, 30.000 dolar yolculuğunun habercisi olabilir. MicroStrategy yapmış olduğu bu duyuruyla birlikte, kripto yatırımcılarında yeniden heyecan havası yarattı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner