Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri MicroStrategy CEO'su: "Bitcoin, Altından Milyon Kat Daha İyi"

MicroStrategy CEO’su: “Bitcoin, Altından Milyon Kat Daha İyi”

ABONE OL:google-news

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Real Vision ile yaptığı röportajda Bitcoin’in “altından milyon kez daha iyi” olduğunu söyledi. Varlığın şu anda en güvenli yatırım olduğunu ve MicroStrategy’nin kripto para birimini 100 yıl boyunca tutacağını söyledi. Şirketi bu yaz Bitcoin’e 425 milyon dolar yatırım yaptı.

Kısa süre önce 425 milyon dolarlık Bitcoin satın alan teknoloji şirketi Michael Saylor, Bitcoin’e yatırım yapmanın avantajlarını bir kez daha övdü.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor bu hafta, şirketinin Bitcoin’ini 100 yıl boyunca elinde tutacağını söyledi.

Ticari istihbarat firmasının multimilyoner patronu, finans haber kuruluşu Real Vision ile yaptığı bir röportajda Bitcoin’e yatırım yaparken, kişinin her zaman yeterince yatırım yapmadığından endişe duyduğunu söyledi.

Bu yaz şirketi Bitcoin’e 425 milyon dolar yatırım yapan Saylor, Bitcoin’i “gerçekten alırsanız”, bir portföyün %1’ine yatırım yapmanın yeterli olmadığını söyledi.

Eski hedge fon yöneticisi ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, “Bitcoin‘i anladıktan sonra, kısa olma endişesi yaşarsınız” dedi. “Piyasadayken dört gün üst üste, her dakika Bitcoin satın alıyorum.”

“Altından 100 kat daha iyi değilse, altından milyon kez daha iyidir diyebiliriz.”

Saylor’un şirketi, FOMO’yu harekete geçirmekten fayda sağlayacak. İnsanlar kripto para birimi konusunda heyecanlanırsa, devasa Bitcoin sahiplerinin değeri artabilir. Saylor, Twitter’da neredeyse her gün Bitcoin’i övüyor.

CEO daha önce Bitcoin’in çökmekte olan para birimleri olan ülkelere bir cankurtaran botu sağlayabileceğini söylemişti.

Pal ile yaptığı röportajda, şirketinin son Bitcoin yatırımını  bu yılki COVID-19 finansal çöküşü nedeniyle yaptığını ekledi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar