Yükleniyor...

MicroStrategy CEO’su: “Bitcoin, Altından Milyon Kat Daha İyi”

MicroStrategy CEO'su Michael Saylor, Real Vision ile yaptığı röportajda Bitcoin'in "altından milyon kez daha iyi" olduğunu söyledi.

MicroStrategy CEOsu Bitcoin Altindan Milyon Kat Daha Iyi

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Real Vision ile yaptığı röportajda Bitcoin’in “altından milyon kez daha iyi” olduğunu söyledi. Varlığın şu anda en güvenli yatırım olduğunu ve MicroStrategy’nin kripto para birimini 100 yıl boyunca tutacağını söyledi. Şirketi bu yaz Bitcoin’e 425 milyon dolar yatırım yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kısa süre önce 425 milyon dolarlık Bitcoin satın alan teknoloji şirketi Michael Saylor, Bitcoin’e yatırım yapmanın avantajlarını bir kez daha övdü.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor bu hafta, şirketinin Bitcoin’ini 100 yıl boyunca elinde tutacağını söyledi.

Ticari istihbarat firmasının multimilyoner patronu, finans haber kuruluşu Real Vision ile yaptığı bir röportajda Bitcoin’e yatırım yaparken, kişinin her zaman yeterince yatırım yapmadığından endişe duyduğunu söyledi.

Bu yaz şirketi Bitcoin’e 425 milyon dolar yatırım yapan Saylor, Bitcoin’i “gerçekten alırsanız”, bir portföyün %1’ine yatırım yapmanın yeterli olmadığını söyledi.

Eski hedge fon yöneticisi ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, “Bitcoin’i anladıktan sonra, kısa olma endişesi yaşarsınız” dedi. “Piyasadayken dört gün üst üste, her dakika Bitcoin satın alıyorum.”

“Altından 100 kat daha iyi değilse, altından milyon kez daha iyidir diyebiliriz.”

Saylor’un şirketi, FOMO’yu harekete geçirmekten fayda sağlayacak. İnsanlar kripto para birimi konusunda heyecanlanırsa, devasa Bitcoin sahiplerinin değeri artabilir. Saylor, Twitter’da neredeyse her gün Bitcoin’i övüyor.

CEO daha önce Bitcoin’in çökmekte olan para birimleri olan ülkelere bir cankurtaran botu sağlayabileceğini söylemişti.

Pal ile yaptığı röportajda, şirketinin son Bitcoin yatırımını  bu yılki COVID-19 finansal çöküşü nedeniyle yaptığını ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x