Yükleniyor...

Mike Novogratz, Bitcoin Halving Öncesi Açıklamalarda Bulundu!

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlü isimler arasında yer alıyor.

Bitcoin BTC Mike Novogratz Halving Oncesi Yorum

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlü isimler arasında yer alıyor. Ünlü CEO, son olarak Twitter’dan takipçilerine, Bitcoin (BTC) yarılanma etkinliği öncesi, barlarda bir şeyler içip içemeyecekleri sorusunu yöneltti. Ayrıca Bitcoin fiyatının yarılanma etkinliği (halving) öncesi 10.000 dolar seviyesine yükseleceğini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hemen hemen tüm ülkelerde korona virüsün hem sosyal hem ekonomik etkileri devam ediyor. Covid-19 pandemisinden en çok etkilenen ülkeler arasında yer alan ABD’de tüm çabalara rağmen vaka sayısı 1 milyonu aştı.

Bitcoin’in tarihine baktığımızda yarılanma öncesi ve sonrasında hep fiyat artışları gözlenmiş. Ancak bu sefer ki etkinlik öncesi, “Siyah Kuğu” olayı olarak adlandırılan Covid-19 meselesi küresel anlamda gündemimizde olduğu için birçok tahmin yanıltıcı olabiliyor.

Büyük Bitcoin boğaları arasında gösterilen Novagratz’ın 2020 yılı sonu için Bitcoin tahmini, 12.000 dolar. Ancak yarılanma öncesi lider kripto varlığın 10.000 dolar seviyesine geleceğinden oldukça emin. Bu tahminini de bulduğu her fırsatta dile getirmekten çekinmiyor.