Anasayfa Bitcoin Haberleri Mike Novogratz “Bitcoin Satın Al” Diyor

Mike Novogratz “Bitcoin Satın Al” Diyor

ABONE OL:google-news

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, merkez bankalarının ağaçlarda para yetiştirdiğini ima ederek, Bitcoin satın alma zamanının geldiğini ifade ediyor.

Merkez bankalarının ağaçlarda para yetiştirmeye başladığını düşünen Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz’ın takipçileri için bir mesajı var:

“Bitcoin (BTC) satın alın.”

Evet, Para Ağaçlarda Yetişiyor

“Ağaçta para yetişmez”, ebeveynlerin sürekli olarak çocuklarına söylediği popüler bir ifadedir. Bu, paranın sınırlı bir kaynak olduğunu ve insanların onu elde etmek için önemli bir çaba göstermeleri gerektiğini anlatır. Bununla birlikte, bu masal görünüşte, küresel ekonomiyi koronavirüs kaynaklı zorluktan kurtarmak için sınırsız likiditeyi serbest bırakan ABD Merkez Bankası ve İngiltere Merkez Bankası için geçerli değil. Evet durum göründüğü kadar saçma. Günümüzde fiat parası 2020’de ağaçlarda büyüyor (en azından merkez bankaları için).

Bu yüzden Novogratz da buna vurgu yaparak, takipçilerine BTC almaları için tavsiye sunuyor.

2020 Bitcoin’in Yılı Olabilir

Bu kesintisiz para baskısı ortamına karşı, toplam arzı 21 milyon ile sınırlı olan enflasyonla mücadele para birimi Bitcoin hiç bu kadar çekici görünmemişti. Novogratz bunu, karşılaştırmalı kripto para birimi için en güçlü boğa durumu olarak nitelendirdi. Koronavirüs güdümlü satış sırasında güvenli bir liman olarak başarısız olsa da, Wall Street boğası kısa süre önce 2020’nin Bitcoin önemli bir yıl olabileceğini belirtti.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

918BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,466TakipçilerTakip Et
585AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar