Yükleniyor...

Mike Novogratz: “Her Banka Kendi Kripto Ticaret Birimini Kuracak”

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz yaptığı son röportajda, her büyük bankanın kendi kripto para alım satım masasının olacağına inandığını belirtti.

mike novogratz

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz yaptığı son röportajda, her büyük bankanın kendi kripto para alım satım masasının olacağına inandığını belirtti.

Ünlü CEO Goldman Sachs, Barclays ve Deutsche Bank gibi büyük bankaların, müşterilerin artan talepleri doğrultusunda, kripto para ticaret birimlerini oluşturmak zorunda kalacaklarını iddia ediyor.

“Bir noktada, bu bankalar buna mecbur kalacak, çünkü müşteriler bunu istiyor”

Novogratz, kurumsal yatırımcıların yavaş yavaş kripto piyasalara girmesine rağmen, halen lider kripto para Bitcoin’de (BTC) olduğu gibi parakende sektörü hala piyasaya hakim. Ünlü CEO’ya göre, Bitcoin’i kurumsallaştırmak halen zorlu bir bir süreç, çünkü lider kripto paranın alım satımı hâla zor olarak görülüyor. Novogratz, paranın halen fotoğraflar ya da WhatsApp mesajları kadar kolay gönderilememesinin oldukça şaşırtıcı olduğunu belirtiyor.

Ancak Blockstream CEO’su Adam Back’e göre Bitcoin, kurumsallaşmadan bile 300.00 dolara kadar yükselebilir. Bu iddia tabi ki şu an için oldukça uç bir tahmin, Bitcoin (BTC) yazım itibari ile 9.232 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner