Yükleniyor...

Mike Novogratz: Mark Cuban’ın Dogecoin (DOGE) Kararı Bir Hata

Mike Novogratz, Mark Cuban'ın Dogecoin (DOGE) ile Dallas Mavericks biletleri ve ürünleri alınmasını sağlayan hamlesini eleştirdi.

doge

Mike Novogratz, Mark Cuban’ın Dogecoin (DOGE) ile Dallas Mavericks biletleri ve ürünleri alınmasını sağlayan hamlesini eleştirdi. Novogratz’a göre bu bir hata.

“Bana göre Mark Cuban bir hata yapıyor. Bilet satın alabilmek için daha iyi yöntemler söz konusu.”

Novogratz, Dogecoin’in çok da güvenli olmadığını düşünüyor. Ona göre Dogecoin, netice itibariyle bir “meme” parası olduğundan, yatırım yapmak için mantıklı bir seçenek değil.

Kripto para topluluğundaki birçok isim, konu hakkında çeşitli yorumlarda bulunurken, Novogratz’ın endişelerini haklı bulan kişiler de söz konusu. Dogecoin’in yaratıcısı dahi, bu kriptonun bir “meme token” olduğunu belirtmişti. Ancak gelen veriler, Dogecoin kullanımının artmakta olduğunu gösteriyor. Swarm Analytics’e göre Dogecoin, Bitcoin ve Ethereum’un ardından en çok bahsedilen kripto para olma özelliğini taşıyor.

Mark Cuban, Dogecoin’i bir ödeme aracı olarak benimseyen tek kişi değil. Bitpay de kısa bir süre önce Dogecoin’i desteklenen kripto para birimleri listesine dahil etti. Ayrıca ATM operatörü CoinFlip de Bitcoin ATM’lerine Dogecoin desteği getirdiğini duyurdu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x