Yükleniyor...

Mike Novogratz’tan Önemli Açıklama: 2020 Bitcoin’in (BTC) Yılı Olacak

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, 2020'nin dezavantajlı fiyat hareketine rağmen Bitcoin (BTC) yılı olabileceğini tahmin ediyor.

Mike Novogratz’tan Rahatlatan Açıklama “2020 Bitcoinin BTC Yılı Olacak”

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, 2020’nin dezavantajlı fiyat hareketine rağmen Bitcoin (BTC) yılı olabileceğini tahmin ediyor.

“Bitcoin (BTC) İlgi Odağı Olacak”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Çoğu kişi Bitcoin’in 2017’de zirve yaptıktan sonra geçmiş ihtişamını bir daha yakalayacağına inanmıyorken, Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz ise Bitcoin’in (BTC) 2020’de ilgi odağı haline geleceğine ve makro düzeyde parlayabileceğine inanıyor.

Geçtiğimiz iki hafta Bitcoin (BTC) açısından tamamen çılgıncaydı. Lider kripto para birimi ilk önce yüzde 50’lik bir çöküş yaşadı ve daha sonra bu çöküşün yüzde 80’ini telafi etti. Şu an itibariyle, boğalar ve ayılar başka bir belirleyici hamle için savaşmaya devam ederken BTC 6.300 dolar seviyesinin altında işlem görüyor.

Novogratz’a göre BTC önümüzdeki iki ay içinde sakinleşecek ve şu an yaşanan volatilitenin yaklaşan yarılanma sebebiyle normal olduğunu düşünüyor.

Bitcoin’in Gerçek Testi

Novogratz daha önce Bitcoin’e (BTC) olan küresel güvenin, fiyatlardaki şok edici düşüşün ardından buharlaştığını belirtmişti. Bu aynı zamanda, tüm güvenli sınıflar için de geçerlidir, çünkü geleneksel güvenli cennet olarak bilinen altın, 9 Mart’taki zirvesinden neredeyse yüzde 15 düştü.

Koronavirüsün neden olduğu likidite daralmasında ABD doları tek kral gibi görünüyor, ancak bu süregelen borsa kargaşası sırasında değişebilir. ABD Federal Rezervi, İngiltere Bankası ve diğer merkez bankaları havadan para dağıttıkça yarılanmanın eşiğinde olan Bitcoin’in değeri halk tarafından keşfedilebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x