Yükleniyor...

Mike Novogratz: Ripple (XRP) Rallisi, SEC ile Uzlaşmaya İşaret Ediyor Olabilir

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, devam eden XRP rallisi hakkında konuştu ve bunun Ripple'ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile uzlaşma görüşmelerinde bir miktar ilerleme kaydettiğini gösterebileceğini iddia etti.

mike novogratz ripple xrp rallisi sec ile uzlasmaya isaret ediyor olabilir 1

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, devam eden XRP rallisi hakkında konuştu ve bunun Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile uzlaşma görüşmelerinde bir miktar ilerleme kaydettiğini gösterebileceğini iddia etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirketin öz sermayesinin şu anda ikincil piyasada sadece 2 milyar dolardan işlem gördüğünü düşünürsek, eski serbest yatırım fonu yöneticisi bunu “oldukça ucuz” olarak nitelendiriyor. Ancak eğer Ripple, SEC ile uzlaşmaya yakın değilse, XRP’nin “pahalı” göründüğünü söylüyor. 

Ripple’ın Yakın Zamanda SEC ile Uzlaşması Pek Olası Görünmüyor

XRP, bugün erken saatlerde Bitstamp borsasında 21 Ocak 2018’den bu yana en yüksek seviyesi olan 1.49 dolara ulaştı ve sadece bir ay içinde %281’in üzerinde yükseliş kaydetti. 

Anderson Kill’den Stephen Palley, birinin içeriden bazı bilgilere sahip olmadığı sürece XRP’nin rallisinin herhangi bir uzlaşma olasılığıyla bağlantılı olma ihtimalinin düşük olduğunu iddia ediyor. Ripple’ın keşif mücadelesinde beklenenden iyi iş çıkardığını kabul etse de bu sorunun çözülmesinin biraz zaman alabileceğine inanıyor:

“Ripple, ön hareket pratiği ve keşif savaşlarında şimdiye kadar beklediğimden daha iyi iş çıkardı, ancak bundan dava çözümüne kadar uzun bir yol var. Özet karar öncesi bir uzlaşma gerçekleşmesi beni şaşırtır ama bir şeyleri gözden kaçırıyor da olabilirim.”

Daha önce aktardığımız üzere, Ripple’ın SEC’i Bitcoin ve Ethereum ile ilgili belgeler üretmeye zorlama hareketine kısmen izin verildi. Bununla birlikte düzenleyici, hakimi yöneticilerin banka kayıtlarına erişmesine izin vermeye ikna edemedi.

Bloomberg ile yakın tarihli bir röportajda CEO Brad Garlinghouse, SEC başkan adayı Gary Gensler’in onayının ardından uzlaşma görüşmelerini yenilemeyi umduğunu belirtmişti. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x