Yükleniyor...

Mike Novogratz, Roubini ile Girdiği İddiayı Kazandı

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, kripto para eleştirmeni Dr.

Mike Novogratz

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, kripto para eleştirmeni Dr. Doom lakabıyla bilinen Nouriel Roubini ile bahse girmişti. Novogratz’ın Bitcoin fiyatı
< hakkında şu bahsi önermişti: “Eğer Bitcoin Noel’de 6 binin üzerinde olursa ‘Bitcon’i seviyorum’ yazan bir t-shirt giyeceksin. Eğer altında olursa ben de ‘Nouriel haklıydı’ yazan bir t-shirt giyeceğim.”

Novogratz bahsi kazandığını Twitter’dan duyurdu. Bitcoin (BTC) 25 Kasım’da hala 6 bin dolar seviyesinin üzerindeydi.

Novogratz: Dr. Doom İçin Bir Noel Hediyesi

Roubini bahsi asla kamuoyunda kabul etmedi. Bu da Roubini’nin bu bahis sonucundan sonra “Bitcoin’i seviyorum” tişörtünü giymeyeceği anlamına geliyor. Yine de Novogratz durumu Dr. Doom için bir Noel hediyesi olarak nitelendirdi.  Galaxy Digital CEO’su ise Bitcoin’in fiyat performansından hala memnun görünmüyor. CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin yazının yazıldığı sırada 7 bin 262 dolardan işlem görüyordu. Bu seneki Noel Günü’nde BTC nispeten sakin kaldı. BTC, 2018’de 3 bin 700 dolar ve 2017’de 14 bin dolardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner