Yükleniyor...

Mike Novogratz, SEC Davaları Hakkında Konuştu

Galaxy Digital kurucusu Mike Novogratz, SEC'in açtığı Binance ve Coinbase davalarının hızlı bir şekilde sonuçlanmayacağını söyledi.

Novogratz kripto

Galaxy Digital kurucusu Mike Novogratz, SEC’in açtığı Binance ve Coinbase davalarının hızlı bir şekilde sonuçlanmayacağını söyledi.

Kripto endüstrisinin dikkati SEC’in açtığı davalara çevrildi. SEC, Binance ve Coinbase‘e dava açarak adeta gövde gösterisi yapıyor. Tüm bu süreçler, kripto topluluğunu da hararetlendirmiş durumda.

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Galaxy Digital kurucusu Mike Novogratz, davaların kısa sürede sonuçlanmayacağını ve aylar boyunca sürebileceğini aktardı.

Mike Novogratz, Kriptodaki Son Gündemi Değerlendirdi

Galaxy Digital kurucusu Mike Novogratz, SEC ve kripto endüstrisi arasındaki gerilime değindi. Novogratz, ABD’li düzenleyicinin açtığı davaların kısa sürede sonuçlanmayacağını belirtti.

Piper Sandler tarafından düzenlenen bir konferansa katılan Novogratz, SEC ve borsalar arasındaki davalarda hızlı bir sonuç çıkmayacağı için sektörün ileriye dönük bir bilgi edinmekte zorlanacağını aktardı.

Galaxy Digital‘in kurucusu, SEC’in hedef gösterdiği kripto para birimleri arasında Bitcoin, Ethereum ve USDC‘nin olmamasına dikkat çekti. Novogratz’a göre, ABD’de birçok kripto para birimine yönelim fırsatı sunuluyor. Ayrıca Novogratz, şirketinin operasyonel anlamda farklı ülkelere de genişlediğinin altını çizdi.

SEC, kripto endüstrisiyle uyum içerisinde yürümeyi, ancak bu süreçlerde sorunlu olan konuların çözülmesi gerektiğini savunuyor. SEC’in radarında, Binance ve Coinbase bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner