Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Mike Novogratz SEC'in 12 Ay İçerisinde Yeni Bir Bitcoin ETF'ini Onaylayacağını İddia Etti

Mike Novogratz SEC’in 12 Ay İçerisinde Yeni Bir Bitcoin ETF’ini Onaylayacağını İddia Etti

ABONE OL:google-news

Mike Novogratz, SEC’in yatırımcılara zarar veren kripto para düzenlemeleri konusunda geri adım attığını bildirdi. Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz ayrıca SEC’in 12 ay içerisinde bir Bitcoin ETF’ini onaylamasını beklediğini belirtti.

SALT Talks’a verdiği röportajda eski hedge fonu yöneticisi Mike Novogratz, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) yatırımcıları korumak için var olduğunu ve bir Bitcoin ETF’nin hedge fonlarının talep ettiği yüksek komisyonlar karşısında yatırımcılara fayda sağlayacağını belirtti.

Goldman Sachs’in eski yöneticilerinden biri olan Mike Novogratz, ABD’nin çiçeği burnunda başkanı Joe Biden’ın SEC’in başına atadığı Gary Gens’ler hakkında da övgü dolu açıklamalarda bulundu. Novogratz, Gensler’ın kripto paraların dilinden anladığını ve piyasanın ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebileceğini belirtti.

Öte yandan Mike Novogratz, yüksek komisyon oranlarından şikayet ederek yeni bir Bitcoin ETF’inin 12 ay içerisinde onaylanmasını beklediğini kaydetti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar