Yükleniyor...

Mike Tyson, Bitcoin ATMleri ile sektöre giriş yapıyor

Dünyaca ünlü boks şampiyonu Mike Tyson, Ağustos 2015'te açmayı planladığı Bitcoin ATM'si için Twitter hesabından duyuru yaptı.

Mike Tyson bitcoin atm coinkolik1

Dünyaca ünlü boks şampiyonu Mike Tyson, Ağustos 2015’te açmayı planladığı Bitcoin ATM’si için Twitter hesabından duyuru yaptı.

“Mike Tyson Bitcoin ATM’si ile devime katılın” şeklinde sloganı bulunan Tyson, böylece Bitcoin’e yatırım yapmış olan diğer ünlü isimlerin de arasına katılıyor. Bitcoin ekosisteminden ise gelen tepkiler oldukça ilginç. Bazı kişiler “Mike Tyson: Bitcoin’in ihtiyaç duyduğu kahraman” şeklinde açıklamalar yaparken, Bitcoin Foundation da Mike Tyson’a hoşgeldin mesajı vermeyi unutmadı.

Mike Tyson, Bitcoin ATMleri ile 20 saniye içerisinde Bitcoin satın alma garantisi de veriyor. miketysonbitcoin.com adresinden duyuruyu yapan Tyson, Snopp Dogg, 50 Cent, Ashton Kutcher, Lily Allen gibi ünlü isimlerin arasına katılan ünlü Bitcoin yatırımcılarından olmayı başarıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner