Yükleniyor...

Mila Kunis, “Stoner Cats” ile NFT Dünyasına Giriyor

Ünlü oyuncu Mila Kunis, NFT'leri bir erişim aracı olarak kullanacak olan bir komedi web dizisini başlatıyor.

mila kunis 2

Ünlü oyuncu Mila Kunis, NFT’leri bir erişim aracı olarak kullanacak olan bir komedi web dizisini başlatıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mila Kunis duyuruyu bu hafta katılmış olduğu Conan O’Brien’ın talk show’u sırasında gerçekleştirdi. Kunis katıldığı programda “Stoner Cats” isimli bir web dizisinde yer alacağını açıkladı.

Kullanıcılar Stoner Cats NFT’lerini satın alabilecek ve bu tokenları çevrimiçi çizgi diziye erişebilmek için kullanabilecekler. Dizinin her bölümü yaklaşık beş dakika uzunluğunda olacak. Tokenin satın alınması aynı zamanda serinin gelecekteki bölümlerini finanse etmeye de yarayacak.

Projenin web sitesi diziyi “sahibi Bayan Stoner’ı art arda kurtaran beş ev kedisine odaklanan yetişkin bir animasyon dizisi” olarak tanımlıyor.

Dizi, Kunis’in yapım şirketi Orchard Farm tarafından üretiliyor. NFT’ler, Mack Flavelle (CryptoKitties) ve Jonathan Howard (CryptoPoops) tarafından yönetilen bir kripto şirketi olan Big Head Club tarafından oluşturuldu.

Dizide yer alacak oyuncular ve ekip henüz açıklanmış değil. Ancak Kunis, projeye dahil olan bazı animatörlerin Toy Story 2, Spiderman: Into the Spider-Verse ve Space Jam: A New Legacy ile bağlantılı olduklarını öne sürdü.

Kunis NFT’lere Giriş Yapıyor

Kunis, NFT’lerle çalışmayı seçtiğini çünkü “çok erkeksi bir alan olduğunu hissettiğini” belirtti. Bu sebeple konu hakkında inanılmaz derece bilgili iki kadınlar NFT dünyasında derinlemesine daldığını ifade etti.

Kunis daha önce Bitcoin hakkında şüpheleri olduğunu ancak kocası Ashton Kutcher’in önerisiyle kripto parayı kullanmaya başladığını belirtmişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x