Yükleniyor...

Milenyum Kuşağı Bitcoin’i Seviyor, Wall Street de Sevecek

FOX Business’tan Charles Payne, Wall Street’in en sonunda Bitcoin'i (BTC) kucaklayacağını dile getirdi.

Milenyum Kuşağı Bitcoini Seviyor Wall Street de Sevecek

FOX Business’tan Charles Payne, Wall Street’in en sonunda Bitcoin’i (BTC) kucaklayacağını dile getirdi.

Bitcoin (BTC) bu yıl yüzde 50’den fazla arttıkça, ana akım medya Bitcoin’den daha çok söz etmeye başladı. FOX Business’tan Charles Payne geçtiğimiz günlerde sadece teknoloji meraklısı milenyum kuşağı değil aynı zamanda Wall Street’in de kripto parayı sevmeye başlayacağını söyledi. Payne şu ifadeleri kullandı:

“Milenyum kuşağı kripto para birimini seviyor ve bir gün Wall Street’in de seveceğini düşünüyorum.”

İki Hisse Senedinin Hikayesi

Genç yetişkinler yatırım tercihleri konusunda yaşlı nesillere göre daha akıllı olma eğiliminde. Bed Bath & Beyond stoklarını Shopify stokuyla karşılaştırdı. Amerikan perakende devinin hisseleri son üç yılda (yüzde 70’ten fazla düşüş) kesinlikle yavaşladı, ancak Kanada e-ticaret rakibi yaklaşık yüzde 900 kazandı. Risk alan yatırımcılar, Tesla’ya da büyük para yatırdılar.

Bitcoin ve “Büyük Servet Transferi”

Bir Bankrate araştırmasına göre, milenyum kuşağının Bitcoin satın alma olasılığı X Kuşağı’ndan üç kat daha fazla. Aralık ayında Grayscale’den Michael Sonnenshein, gelecek 25 yıl içinde gerçekleşecek olan nesil servet transferi sırasında Bitcoin’in en büyük kazanan olabileceğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner