Yükleniyor...

Miley Cyrus, Metaverse ve NFT Marka Başvurusu Yaptı

Amerikalı şarkıcı Miley Cyrus, metaverse ve NFT ile ilgili resmi ticari marka oluşturmak için başvuru yaptı.

Miley Cyrus Metaverse ve NFT Marka Basvurusu Yapti

Amerikalı şarkıcı Miley Cyrus, metaverse ve NFT ile ilgili resmi ticari marka oluşturmak için başvuru yaptı.

NFT’lerin ve metaverse’nin ortaya çıkmasından bu yana birçok ünlü farklı üreticilerle işbirliği yaptı. Gün geçtikçe sektörü benimseyen ünlü sayısı da çoğalıyor. Geçtiğimiz günlerde Real Madrid ve Barcelona iş birliğini duyuran Mike Kondoudis, şimdi de Miley Cyrus’ın ticari marka başvurusunda bulunduğunu açıkladı.

Miley Cyrus, Metaverse ve NFT Markası Oluşturuyor

Finbold’ta yer alan habere göre, ticari marka avukatı Mike Kondoudis’in yaptığı Twitter paylaşımında Miley Cyrus’ın metaverse ve NFT odaklı marka başvurusu yaptığı belirtiliyor.

Bay Kondoudis’e göre, şarkıcının ticari marka başvuruları, NFT’ler, dijital para yönetim yazılımı, sanal giysileri ve ayakkabıları içeriyor.

Gelişen metaverse ve NFT alanları ünlülerle genişlemeye devam ediyor. Kısa bir zaman önce başka bir Amerikalı şarkıcı Billie Eilish, David Beckham ve Snoop Dogg gibi isimler ticari marka başvurusu yapmıştı.

ABD’deki NFT ile ilgili ticari marka başvuruları 1 Ocak ile 31 Mayıs 2022 arasında 4 bini aştı. Bu da yılın ilk yarısında her gün yaklaşık 27 yeni NFT ticari markasının dosyalandığı anlamına geliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner