Yükleniyor...

Milyarder Bill Pulte 11 Bitcoin (BTC) Aldığını Duyurdu

10.

Bill Pulte

10.9 milyar dolarlık ev yapım şirketi PulteGroup’un (PHM) milyarder kurucusunun torunu Bill Pulte, Twitter hesabından bir miktar Bitcoin (BTC) aldığını duyurdu.

Pulte, diğer birçok milyarderler gibi kripto para topluluğuna dahil oldu ve 12 Aralık’ta 11 Bitcoin (BTC) satın aldığını açıkladı.

https://twitter.com/pulte/status/1205125609401257984

Pulte, özellikle sosyal medya platformu Twitter aracılığıyla yardıma muhtaç insanlara yönelik bağım kampanyaları düzenlemesiyle biliniyor. Dünyayı değiştirmek isteyen milyarder bu bağlamda Bitcoin aldığını açıkladı. Pulte, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

”Kripto paralar, özellikle de bankacılık hizmetlerine erişimi olmayan, dünyanın en fakir insanlarına yardım etmekte büyük bir rol üstlenebilir. Bir hayırsever olarak, Bitcoin kullanımını/benimsenmesini arttırmak istiyorum. O yüzden yorumlarda yazın, sizce neden Bitcoin çok önemli bir görev üstlenebilir?”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner