Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Milyarder Bitcoin Boğasından Son Bitcoin Rallisine İlişkin İddialı Çıkış!

Milyarder Bitcoin Boğasından Son Bitcoin Rallisine İlişkin İddialı Çıkış!

ABONE OL:google-news

Bitcoin fiyatı 4.000 doları aştı, ancak son 24 saattir düşüş eğilimi görülüyor. Nitekim fiyatın yeniden yükselişe geçeceği yönünde öngörüler gelmeye devam ediliyor. Galaxy Digital’in kurucusu milyarder Bitcoin boğası Michael Novogratz, kripto para piyasasının yakın geleceğinden son derece umutlu.

Novogratz, Fundstrat’tan Thomas Lee’nin Bitcoin (BTC) fiyatının yükseleceğine ilişkin öngörüsünü paylaşmasının hemen ardından kendi kişisel öngörüsünü paylaştı.

Novogratz’ın sözleri, Twitter’da bir boğa ya da ayı piyasasında olup olmadığımızı soran bir anket yapan Binance CEO’u Changpeng Zhao’ya yanıt olarak geldi. Şu ana kadar ankete katılanların %60’ından fazlası insanların son ralliye temkinli yaklaştıklarını gösteriyor. Çünkü insanların büyük çoğunluğu halen ayı piyasasının devam ettiği görüşünde.

Buna karşın Novogratz, anketteki genel görüşe karşı çıkarak “Bir sonraki hareket daha yüksek olacak.” yorumunu yaptı.

Bitcoin boğası bu yükselişin ne zaman olacağıyla ilgili herhangi bir tarih vermedi. Fundstrat’tan Lee önümüzdeki beş ila altı aylık dönemde ciddi bir yükseliş olacağını söylemişti.

CoinMarketCap‘in verilerine göre, şu anda Bitcoin (BTC) fiyatı 4.021,95 dolardan el değiştiriyor. Bitcoin fiyatındaki son 24 saatteki değişim ise negatif yönlü.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar