Anasayfa Haberler Milyarder Bitcoin Boğasından Son Bitcoin Rallisine İlişkin İddialı Çıkış!

Milyarder Bitcoin Boğasından Son Bitcoin Rallisine İlişkin İddialı Çıkış!

Bitcoin fiyatı 4.000 doları aştı, ancak son 24 saattir düşüş eğilimi görülüyor. Nitekim fiyatın yeniden yükselişe geçeceği yönünde öngörüler gelmeye devam ediliyor. Galaxy Digital’in kurucusu milyarder Bitcoin boğası Michael Novogratz, kripto para piyasasının yakın geleceğinden son derece umutlu.

Novogratz, Fundstrat’tan Thomas Lee’nin Bitcoin (BTC) fiyatının yükseleceğine ilişkin öngörüsünü paylaşmasının hemen ardından kendi kişisel öngörüsünü paylaştı.

Novogratz’ın sözleri, Twitter’da bir boğa ya da ayı piyasasında olup olmadığımızı soran bir anket yapan Binance CEO’u Changpeng Zhao’ya yanıt olarak geldi. Şu ana kadar ankete katılanların %60’ından fazlası insanların son ralliye temkinli yaklaştıklarını gösteriyor. Çünkü insanların büyük çoğunluğu halen ayı piyasasının devam ettiği görüşünde.

Buna karşın Novogratz, anketteki genel görüşe karşı çıkarak “Bir sonraki hareket daha yüksek olacak.” yorumunu yaptı.

Bitcoin boğası bu yükselişin ne zaman olacağıyla ilgili herhangi bir tarih vermedi. Fundstrat’tan Lee önümüzdeki beş ila altı aylık dönemde ciddi bir yükseliş olacağını söylemişti.

CoinMarketCap’in verilerine göre, şu anda Bitcoin (BTC) fiyatı 4.021,95 dolardan el değiştiriyor. Bitcoin fiyatındaki son 24 saatteki değişim ise negatif yönlü.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
62,850.7211.05%